Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Hogyan adjam el a tudásom, ha...

Hogyan adjam el a tudásom, ha az eddigi munkahelyem nem fejlesztett azon a területen ahova át szeretnék térni(PHPből Angular/React fejlesztő)?

Figyelt kérdés

Előző munkahelyen Wordpresses cégnél dolgoztam 1,5 évig


De időközben rájöttem, hogy váltani akarok JS frameworkös munkákra, közben volt 1 év kihagyásom


Amikor kérdezik, hogy milyen projektjeim voltak ekkor nem tudok jól válaszolni, azon kívül, hogy kurzusokat nézek és saját projekteken dolgozom


( Az előző munkhelyi Wordpresses munkák legtöbbször bugfixelést foglalt magába de nem egy konkrét nagyobb projektet, nem is szerettem ott dolgozni )


Még arra gondoltam, hogy rákéne feküdni a freelancerkedésre, a városban hírdetni magam és olcsón csinálni pár minőségi munkát valami kisebb cégnek, hogy legyen mit felmutatni a portfoliomon ( mert eddig csak saját magam által összeeszkábált projektek vannak csak )


Tudás szerintem megvan ahhoz, hogy felvegyenek, de mive egy ilyen kulcs kérdésre nem tudok kiváló választ adni elégg leront az összképen és szerintem ez főleg az oka abban ami a nehézséget okozza a melókeresésben


27f


2021. szept. 2. 05:54
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Önképzésnek hívják azt a fogalmat, amit keresel.
2021. szept. 2. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
76%

saját projekt is projekt!

én csak hobbiprojektekkel mentem egyből senior állásba

2021. szept. 2. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
2es ez motiváló, akkor szerintem egy darabig még nekem is ez lesz amíg valaki rá nem csak :D
2021. szept. 2. 12:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!