Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Java programozással akarok...

Java programozással akarok foglalkozni, melyik fejlesztői környezetet ajánljátok? Az IntelliJ IDEA-t vagy az Eclipse-t?

Figyelt kérdés

2021. szept. 16. 11:14
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
56%

Tessék, itt megtalálod a részletes verzió összehasonlításokat:


[link]

2021. szept. 16. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
75%
Igen, ismerem az osszehasonlitast, Community Edition-t hasznalok munkahelyen is, ezert kerdezem, hogy miert szukseges az elofizetes.
2021. szept. 16. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
23%

Gondolom egy JAVA backend programozáshoz jó lenne a Spring vagy Java EE támogatás mellette Hibernate, meg mondjuk SQL támogatás vagy HTTP kliens. De adott esetben egy Java-s lehet fullstackes is, amikor jól jön pl. a stílus támogatás is. Na, ezek Community-ből mind hiányoznak, legalábbis az összehasonlítás alapján tuti.


Persze nyilván ezek nélkül is lehet élni, de én azért nem görcsölnék vele, inkább megvenném az Ultimate verziót. Persze kinek hogy.


Akár Windows jegyzettömbben is lehet Java webappokat írni, ha valaki nagyon elvetemült :D

2021. szept. 16. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
20%

Jetbrains > minden más ingyenes, ezeréves tetű, használhatatlan sz*ar

(az eclipsenél nagyobb szemetet még nem hordott hátán a föld)

2021. szept. 16. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
39%
Eclipse.
2021. szept. 16. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
20%
15 kérlek csak akkor beszélj hülyeséget, ha ezzel foglalkozol, és ebből keresed a pénzed.
2021. szept. 16. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
80%
Talált, süllyedt. Ezzel foglalkozom és ezzel keresem a kenyerem és 5+ éve Eclipse-t használok. Te meg nem. A kettőnk közül annyi a különbség, hogy ez téged bosszant, engem meg nem érdekel, hogy te mit használsz. Ami neked jó. Nekem ez jó, és ajánlom másoknak is, mert _nekem_ bevált. Hogy belőled miért vált ki ilyen heves érzelmeket, azt majd meséld el a pszichológusodnak!
2021. szept. 17. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
61%

Ahogy látom a béke segge alatt van ez oldal is már.

Mindenki leértékel mindenkit, mert: CSAK.

Esküszöm ha feltennék egy olyan kérdést, hogy Ki ma Magyarország miniszterelnöke? És lenne egy válasz, hogy: Orbán Viktor, akkor az is kb 7%-ban lenne hasznos válasz.


Itt nem érdemes már szakmai véleményt írni, mert jönnek nem is tudom kik, és X-elgetnek ész nélkül, mert éppen rossz napjuk van.

2021. szept. 17. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
6%
17 - ezzel csak azt árultad el, hogy nem dolgoztál olyan helyen ahol kötelezővé tették volna számodra azt, hogy professzionális IDE-t használj. Ennyit rólad.
2021. szept. 17. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
60%
#19 neked hol tettek kotelezove?
2021. szept. 17. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!