Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » IOS alá fejleszteni Lazarus/Fr...

IOS alá fejleszteni Lazarus/Free Pascal alól van esély?

Figyelt kérdés
IOS alkalmazást létrehozni van esély Free Pascal/Lazarus Alól és ha igen, van esetleg valami nagyon részletes tutorial ami bemutatja ennek módját? Érdekelne az is, hogy a létrehozott alkalmazást tesztelni miképpen, hogyan lehet (arra gondolok, amikor a fejlesztő nem teszi közzé, csak önmaga próbálgatja, teszteli a programot, funkciókat, hibakeresési és egyéb dolgokat hajt végre)...

2021. okt. 4. 11:10
 1/4 anonim ***** válasza:

Megoldható:

[link]

van IOS-hez cross-compiler:

[link]

2021. okt. 4. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Engedd el. Elvi esély lehet, de nem véletlenül nem használja senki... Ha ingyenes programot akarsz, tanuld meg az xcode-ot használni, ha pénzt áldoznál rá akkor B4i esetleg delphi de az nagyon drága, de talán van belőle community version. Én a B4i rendszert használom, érdemes elolvasni hogy működik. [link]
2021. okt. 4. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

"nem véletlenül nem használja senki"

Háát, ha Christian Ghisler egy senki... és most csak egy nevet mondtam, aki a Total Commandert fejleszti. Való igaz, a piaci szférában inkább a Delphit használják helyette, de a már említett Total Commander mellett nem véletlenül használják rengetegen hobbi-, vagy félprofesszionális célokra.

2021. okt. 4. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
#3 iOS fejlesztésre mondtam, hogy nem használják. Egyébként én is használom, jó cucc windows, linuxra.
2021. okt. 4. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!