Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Netbeans-ben nem működik a...

Netbeans-ben nem működik a Tab behúzás?

Figyelt kérdés
Ubuntun használom a Netbeans-t (12.5), viszont észrevettem, hogy a Tab nem működik üres sorokban. Viszont ha olyan sorokban használom, amibe már írtam valamit, ott gond nélkül helyesen megy. Néztem a beállításokban, de nem találtam meg a konkrétan ezért felelős részt. Valami ötlet esetleg? Googleban sem találtam meg :/
2021. okt. 5. 23:16
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Miért használsz ilyen mocskot? Ki tanácsolta neked, hogy azt a trágyadombot használd?
2021. okt. 5. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Frissen letöltve én nem találkoztam ilyennel - üres sorban, sor elejéről TAB billentyűt nyomva rendesen indentál.


Egyébként Tools --> Options menüpont --> Editor fül --> Formatting fül --> Enable Indentation kijelölőnégyzetben legyen pipa

2021. okt. 6. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Windowson én sem. Most hogy ubuntura raktam fel, akkor jelentkezett, ez is csak az új verziónál, amit a snap install netbeans --classic-al tettem fel. Mindenesetre köszönöm a választ, kipróbálom.
2021. okt. 6. 19:09
 4/7 anonim ***** válasza:

"amit a snap install netbeans --classic-al tettem fel"

Én a bináris változatot töltöttem le innen:

[link]

és kitömörítés után futtattam a bin könyvtárban található Linuxos binárist.


(Linux Mint 20, OpenJDK 11)

2021. okt. 6. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
3 de miért ezt használod és ki ajánlotta? a legfontosabb kérdésre nem válaszolsz
2021. okt. 6. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Ezt rosszul látod. Te nem válaszoltál igazából a legfontosabb kérdésre, ami pedig az volt, amit feltettem.

(Nem tudtam, hogy engedélyt kell kérni, hogy ezt a programot használhassam)

Azért ezt használom, mert egyszerű és jó.

2021. okt. 7. 09:04
 7/7 anonim ***** válasza:
0%

6 Én próbálok a nyomorodon segíteni. A probléma gyökerét ragadom meg.


"Azért ezt használom, mert egyszerű és jó."


Nem egyszerű, nem jó, és semmilyen pozitív tulajdonsága nincs. Egy ezer éves, idejétmúlt, régi, használhatatlan, kényelmetlen, a fejlesztőt gátló szarkupac.


Nem baj, így segítsen neked bárki. A sok baromarcú nem tökös ahhoz, hogy leírja a lényeget: eleve az hülyeség, hogy azt használod. Nem tetted volna fel ezt a kérdést, ha nem ezt használnád. Nem baj, maradj meg a sötétben.

2021. okt. 7. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!