Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Érdemes viszonylag kevés...

Érdemes viszonylag kevés tapasztalattal Ausztriába munkát keresni web fejlesztőként (Minthogy Mo.-n kezdeni alacsony fizuért)?

Figyelt kérdés

Úgy érzem, hogy Mo.-n még, ha 400-450-t mondok egy nem annyira releváns, de 2 éves külföldi webfejlesztős szakmai tapasztalattal


Akkor az nagyon sok elvárás, és mivel ez a 2 év nem arról szólt hogy abban fejlesszem magam amiben munkát keresek, ezért nem tudnak komolyan venni, hanem egy másik nyelvvel dolgoztam


Az egyetlen esély tehát, hogy ne netto 200-ért keljen dolgozni az első években az Austria


De itt sem egyszerű azért annyira munkát keresni, főleg juniorossat

Gyakorlatilag junior fejlesztős munkák nincsenek, medior a legalja 2+ év


Hogy a fenébe lehet ezen áttörni? Valami intenzív kurzus ami felkészít az interjúkra? Vagy mit érdemes


Jelenleg egyéni projekteket csinálok önfejlesztés céljából, de baromi magányossá válik egy idő után


2021. dec. 1. 09:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
79%

"Az egyetlen esély tehát, hogy ne netto 200-ért keljen dolgozni az első években az Austria"


Te mirol beszelsz? Gyakorlatilag az osszes komolyabb cegnel adnak 500+ bruttot junior szinten.

2021. dec. 1. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Rendben, nem ez a tapasztalatom ismerősöktől, de tegyük fel így van


Hol találsz junior állásokat?


Csak medior/senior állások vannak, kb minden 50-re jut 1 junior

2021. dec. 1. 09:52
 3/11 anonim ***** válasza:

LinkedIn Jobs-on rakerestem "developer" kulcsszora, junior szintre szurve, 500+ talalat.

Tegyuk fel ennek csak 5%-a relevans szamodra, akkor is tudsz jelentkezni 25 helyre.

De hogy konkretabbat is mondjak, Vacuumlabs-nal pl. publikusak a bersavok:

[link]

br. 1800 EUR a legalja, 100% tavmunka lehetoseg, tetszes szerint alkalmazotti vagy contractori munkaviszony, nyelv- es technologia fuggetlen interju processz

2021. dec. 1. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
LinkedIn-en a JUNIORnál legalább a 75%-nál jelzik, hogy minimum 2-3 év szakmai tapasztalat, legalább a 25%-nál nem
2021. dec. 1. 10:21
 5/11 anonim ***** válasza:

Jah, meg jeleznek még 20 másik dolgot is, aminek a jelentkezők 99%-a nem felel meg.

Én pl. még sosem láttam olyan álláshirdetést, ahol az összes követelménynek megfeleltem volna, mégis felvettek minden munkahelyemre.

Hány jelentkezést adtál be eddig? Mondjuk 100-at és nem jeleztek vissza sehonnan?

2021. dec. 1. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Ausztria? Német nyelvterület :(

Akkor már inkább Ausztrália az mégis csak angol, és szebb is, a nevük is alig különbözik..

2021. dec. 1. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

"Rendben, nem ez a tapasztalatom ismerősöktől, de tegyük fel így van"

Milyen cégeknél dolgoznak? Ismerek olyan helyeket ahol minimálbért is ajánlanak ha van jelentkező aki hajlandó elválalni annyiért :D

2021. dec. 1. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

"LinkedIn-en a JUNIORnál legalább a 75%-nál jelzik, hogy minimum 2-3 év szakmai tapasztalat, legalább a 25%-nál nem"


És? Jelzi, és? Beadod, interjúzol, megfelelsz, dolgozol, ahogy mindenki más is csinálja. Mit írjon oda, nulla tapasztalattal? Nevetségesnek nem kell lenni. Tanulj, jelentkezz és menj utána!


Senki nem fog külön megkeresni, hogy gyere tudás nélkül juniornak 500+ ért. Tanulni kell, gyakorolni, akár magányos akár nem, ez nem a rinya ideje. CSinálni kell! És akkor is jelentkezni, ha az van ott, hogy 2 év.


Vagy lehet otthon ülni, szidni a rendszert és mindenki mást okolni azért, mert nem vagy agilis és kezdeményező.

2021. dec. 1. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

5

Rengeteg interjúm volt már 30-40 legalább, csak az a baj, hogy senior/medior role-okra, és a jelenlegi szintem az legfeljebb medior


Abból eljutottam párnál, a második körre, de a legtöbb kapásból nem akar tovább menni


Tudom, hogy nem kell mindennek megfelelni, és ennek ellenére jelentkezek, de egyenlőre nem sok eredménnyel, annyi hogy egyre jobban megy, és egyre tisztább miben kell fejlődnöm


De junior role az mindenképpen döcögőmentesebben menne


6.

International cégeket pályázok meg, németet most nincs kedvem megtanulni :D


8.

Értem, és ez nagyjából világos is, és ezt is csinálom, de akkor is nehéz mentálisan.

2021. dec. 1. 16:58
 10/11 anonim ***** válasza:
Akkor tanulnod kell. Ha haladó állást akarsz haladó bérért, ahhoz haladó tudás kell. Ez nem a cégek hibája.
2021. dec. 1. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!