Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Melyik könyvből lehetne...

Melyik könyvből lehetne legjobban elsajátítani a C# nyelvet? Mennyi idő egy junior szint, ha minden héten rászánunk 8-10 órát?

Figyelt kérdés
2021. dec. 29. 16:32
 1/9 anonim ***** válasza:
69%

[link]


ez jobb mint a könyv (ha tudsz angolul)

2021. dec. 29. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 HakapiszikMatyi ***** válasza:
26%
Az alap meg van? 2-es számrendszer+a 4 alapművelet, és a BASIC nyelv? Akkor gyorsan megy majd. :)
2021. dec. 29. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
84%
ez a HabisztiMatyi nem ért a programozáshoz, csak a hülyeségeit írja minden kérdéshez
2021. dec. 29. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 HakapiszikMatyi ***** válasza:
11%

Kedves "anonim ma 19:47 kitalált nevét is eltitkoló" válaszadó!

Nem vagyok programozó, de még csak nem is IT területen dolgozom, ahogy ezt már korábban jeleztem. Kérlek, cáfold meg, hogy a programozás a 2-s számrendszer, és a 4 alapművelet összegzésén alapul! Köszi!

2021. dec. 29. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 HakapiszikMatyi ***** válasza:
20%

Gondoltam...) Korrekt válasz a névtelen nulláktól.

A kérdezőnek: Én segíteni szeretnék, akkor is, ha mások szerint butaságokat írok. A BASIC nyelv a mai PC-ken is működik. A "2-es számrendszer+a 4 alapművelet", hogy ezt lenullázták, az ne vegye kedved, mert névtelen nullák!

2021. dec. 29. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek , de eddig csak az első válaszoló tudott valami érdemlegeset mondani. Ezt az udemy fiút mar többen mondták, tényleg ennyire jó ? Mar le is szedtem ncorerol amit írt az 1es, kíváncsian várom.
2021. dec. 29. 21:07
 7/9 anonim ***** válasza:

HabisztiMatyika válaszoltam volna normálisan is a kérdésedre, mert nem itt élem az életem és nem 5 percenként nézek fel, de látom annyira ostoba vagy fel sem fognád az egészet


az, hogy 0 vagy programozásból és random hülyeségeket dobálsz oda még nem lesz igazad


persze az orvoslás is ennyi, csak ismerem, hogy vannak szervek, meg biológia és máris agysebész vagyok


a kémikusok is csak ismernek a periódusos rendszerből pár dolgot, meg ismerik az elektron, proton, neutron fogalmát és már túlképzettek


soroljam még butuska? legalább ne okoskodnál, ha ennyire ostoba vagy

bár sejtem miért is nem megy neked az infó, türelmetlen vagy és felszínes, ha már valamiért éveket kell tanulni és dolgozni az neked sok

2021. dec. 30. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
34%

HakapiszikMatyi, te egy öreg, korhadt emberke vagy, aki azt képzeli, hogy segítségére lehet itt bárkinek, de valójában még saját magadon sem vagy képes segíteni, mert ami kevés megragadt benned a számítástechnikából, azt sem vagy képes hasznosítani. Ráadásul, az ismereteid nem kis része fals, téves. Ilyesmire meg nem is lehet építeni.


Egy átlag programozó a munkája során a kettes számrendszerrel épp úgy nem találkozik, ahogy a bézikkel sem. A matematika viszont egy proggernek nem merül ki a négy kalapművelet ismeretében, mint nálad.

2021. dec. 30. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Dongaben ***** válasza:

Nem értek a témához, és vitába sem akarok így szállni. :) Itt, az oldalon is van korábbi kérdés a témában. Csak egy példa:

https://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__programozas..

Használd a keresőt, kedves kérdező. :)

2021. dec. 30. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!