Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Hogyan lehetne letölteni ezt...

Hogyan lehetne letölteni ezt a videót?

Figyelt kérdés

[link]


Ilyennel még nem nagyon találkoztam, sehogy se lehet letölteni a videót, és az oldal forrásában kutakodva se találok semmi konkrét dolgot. Online video letöltő oldalakra meg hiába másolgatom be a fenti linket, nem történik semmi, és ha a forrásban lévő linkeket másolgatom akkor sem, nem létezik hogy ne lehetne letölteni valahogy.

Chrome video letöltő kiegészítőket is próbáltam, egyik sem észleli hogy lenne videó az oldalon amit le lehetne tölteni...


Van ennek valami egyszerű módja, vagy egy bonyolult feladat lenne ebbe belemenni?



2022. jan. 7. 10:48
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
már rég kifizettem ,meg is tudom azokat nézni, de 1-2 éven belül úgyis megfog szűnni az oldal, gondoltam akkor már inkább lementeném, főleg hogy még fizettem is érte és el fog úszni a pénzem :D
2022. jan. 8. 08:42
 12/16 anonim ***** válasza:

Ebben az esetben, szerintem egyeztes a videó készítővel, biztosan van lehetőség rá, hogy ki adja ha megszűnik.


Én például hasonló esetben, azt csináltam, hogy minden addigi vásárlómnak elküldtem a tárhelyről törölt videókat egy .zip csomagban, de ha valaki kérte DVD-re is kimásoltam, összesen egy kérés volt. Mindenki másnak megfelelt a letöltés. De maga a zip csomag még ma is elérhető.


Szóval ha korekt az ember biztosan van lehetőség megszerezni ezeket. Tök fölösleges kockáztatni.

2022. jan. 8. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Nem hinném, hogy megszűnik, amúgy a domain jelenleg 11 éves. Idén márciusra tervezi a sorozat teljes befejezését. És ahogy írja a következő 10 évben referencia ként szeretné ha szolgálna.


A letöltéshez ad némi támpontot


"Letölthetem a videókat?

Telepítheti az ingyenes alkalmazásokat Androidra és iOS-re – ezekkel az alkalmazásokkal letöltheti a videókat offline megtekintéshez. Jelenleg nem tudod letölteni a videofájlokat (főleg azért, mert szeretnék minden leckét teljesen befejezni, mielőtt "állandóvá" tenném őket)."


Ezt ítt írja (Google-val fordítva)

[link]


És nem melesleg a Faszi Magyarországon él és dolgozik, legalábbis 2017-ben a total Car ezt írta.


[link]

2022. jan. 8. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Szerintem se lopd el :).
2022. jan. 8. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

#13 köszi az infót, most én is meglepődtem :D


#14: nem terveztem ellopni, persze ha le lehetne tölteni tuti feltenné valaki nCore-ra. Én csak magamnak mentettem volna le, már jó sok éve ha valami zene megtetszik youtubeon, esetleg valami remix ami sehol máshol nincs már rögtön mentem is a gépemre, mert tuti hogy X-időn belül törlik és sehol máshol nincs fent

2022. jan. 8. 18:11
 16/16 anonim ***** válasza:

Elfogtam egy nem privát üzenetet:

"erröl a 2 linkröl hogyan tudnék letölteni? légyszi segits

[link]


[link]

Mint #1-es hozzászólásomban írtam: yt-dlp - mutatok a használatára egy példát:

[link]

2022. febr. 6. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!