Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Gyakornoki interjúra készülve...

Gyakornoki interjúra készülve bármit is ér ha végig csinálom a Hackerrank feladatokat?

Figyelt kérdés

Van bármilyen más oldal ahol érdemes gyakorolni pusztán Javával kapcsolatos dolgokat?


Esetleg van olyan oldal, ahol nem programozás szinten hanem mondjuk igaz-hamis kérdésekkel lehet gyakorolni, hogy mi igaz a java nyelvre?


Egyetemista vagyok, köztelező gyakorlatra keresek helyeket és valahogy felszeretnék készülni.


Mindenhol ahova jelentkeztem csak a "Java tudás"-t várják el, szóval ilyen kérdésekre számítok.



2022. jan. 19. 23:08
 1/1 anonim válasza:
100%

Interjún tőlem még igaz hamis jellegű kérdéseket sosem kérdeztek, a sztenderd szerintem az élő kódolás vagy egy házi feladat megoldása.


A hackerrank jó, én azt javaslom, hogy adatszerkezetekből készülj fel nagyon (Udemyn keress valami kurzust, Pythonbol tudom hogy nagyon minőségiek is vannak fent) illetve ismerd a közismertebb algoritmusokat (bináris keresés, quicksort, min/max kiválasztás; ezeket tudd is megkodolni a nulláról). Ismerd a komplexitás definicioját (O(N), O(logN), stb.)


Esetleg előfordulhatnak még reguláris kifejezések, ha van időd akkor olvass utána hogy a javaban ezt hogyan lehet használni.

2022. jan. 21. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!