Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » C++ programozást tanulok a...

Szvitek96 kérdése:

C++ programozást tanulok a magam útján,és kaptam is egy online videokurzust, viszont nagyon hiányolom belőle a feladatokat. Tudtok ajánlani weboldalakat ahol vannak ilyen feladatok vagy esetleg könyvet? Tippeket is elfogadom hogyan lehetne másképp.

Figyelt kérdés
Jelenleg pointer, references fejezetnél vagyok, és úgy érzem sok gyakorlás kellene,viszont nem kapok gyakorlatokat, feladatokat. Ha interneten sima pointer exercises c++-ra keresek ra, akkor nagyon keveset vagy nagyon alap dolgokat kapok, mint a szintaxist gyakorlo feladatok.

2021. márc. 23. 14:28
 1/5 anonim ***** válasza:
65%
HackerRank
2021. márc. 23. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha érted az elméletet, akkor abból következik a gyakorlat. Ezért nem adnak gyakorlófeladatokat, mert felesleges. Egy gyakorlati példát biztosan mutattak az órán is, abból megérted a szintaktikát és igazából ebből következik az ÖSSZES feladat is, mert ugye elmélet+nyelvi szintaktikát kell csak alkalmazni.
2021. márc. 23. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Javaslom kezdj láncolt listákról és bináris fákról tanulni, amik pointerekre épülnek. Ehhez ismerek leírást meg feladatsort:

[link]

(bal oldali menü)

2021. márc. 23. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! 2. válaszolónak: igen, egyetértek veled, viszont jobban szeretem egyszerűbb miniatűr programokkal begyakorolni az adott témát, így később majd nagyobb magabiztossággal nyúlok hozzá
2021. márc. 24. 09:34
 5/5 anonim ***** válasza:
Leetcode, Codewars, #1 válasz és hasonlók gyakorlásra.
2021. márc. 28. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!