Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » PyCharm nem érzékeli a pythont...

PyCharm nem érzékeli a pythont. Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
Sziasztok! El szeretnék kezdeni a pythonnal foglalkozni. El kezdtem nézni egy videót róla ahol azt ajánlották használjak hozzá PyCharmot. Le töltöttem mind kettőt de a PyCharm nem érzékeli a pythont mint "Interpreter". Bármi ötlet hogy lehetne ezt megoldani?

2022. febr. 23. 22:06
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

[link]

Google hasznalatat mindenkeppen sajatitsd el, ha programozassal szeretnel foglalkozni.

2022. febr. 23. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Már rá kerestem a PyCharm oldalán is és más oldalakon is de nem segítettek. Azután írtam csak ki a kérdést.
2022. febr. 23. 22:43
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
A Google-ben az a jo, hogy nem kell a PyCharm oldalan es mas oldalakon keresned, hanem a Google megkeresi helyetted. Azert hivjak keresonek. Nagyon hasznos az elet szinte minden teruleten, nem csak a programozasban.
2022. febr. 23. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
27%
Használj PySriptert az jobb és szépen néz ki.
2022. febr. 24. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
27%

PyScripter - Download:

[link]

2022. febr. 24. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

"nem érzékeli a pythont" .. "de nem segítettek"

Ez alapján kellene kitalálnunk, hogy mi a probléma/hibaüzenet és mivel próbálkoztál eddig?

2022. febr. 24. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Szóval, letöltöttem a pythont majd a PyCharmot. Mindegyiket hagytam alap configon. Meg nyitottam a PyCharmot és meg próbáltam futtatni egy program sort. De azt írja ki hogy "No interpreter". Megpróbáltam hozzá adni egy újat úgy hogy File->New Projects Setup->Settings for New Projects->Python Interpreter. Itt nem volt semmi ezért rá mentem a "Show All..." ra. Rá kattintottam a + jelre majd a Location-be, be másoltam a Python.exe cél helyét de nem működött. Próbáltam ide be másolni az Indítási helyét is de az sem működött.
2022. febr. 24. 17:29
 8/10 A kérdező kommentje:
Maga a base interpreternem elfogadja a .exe-t de a Location-t nem fogadja el.
2022. febr. 24. 17:39
 9/10 A kérdező kommentje:
*interpreternek
2022. febr. 24. 17:40
 10/10 anonim ***** válasza:

töröld le

nézz egy videót

nézd meg újra és lépésről lépésre csináld meg ugyanazt

2022. ápr. 17. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!