Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Rendszergazda vagyok ( haver...

Rendszergazda vagyok ( haver így csinálta meg a gépet ) és a másik fiok használói ( a család többi tagja ) nem tud a d meghajtóra fájlokat rakni, uj mappát csinálni stb?

Figyelt kérdés

Valaki segítene hogy ez hogy tudnám megoldani, hogy ne a c-re pakolják a cuccaikat?

köszi előre is ?


2010. okt. 21. 20:54
 1/5 anonim ***** válasza:
válassz le meghajtót a nevükre... de ha programot telepítenek csak a C-re tudják... illetve, arra helyes, mert akkor működik fixen
2010. okt. 21. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

a sajátgép D meghajtójára klikkelj jobbgombbal....

válaszd ki a tulajdonságok lehetőséget...

menj rá a biztonság fülre (felül)...

ha van szerkesztés gomb, akkor arra nyomj rá... (ha nincs ez a lépés kihagyandó)...

a csoport vagy felhasználó neve ablakrész alatt van olyan gomb, hogy hozzáadás, nyomd meg...

a megjelenő ablakba pötyögd be, hogy: mindenki

OK-zz le mindent.

2010. okt. 21. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

nem találtam ilyet

ui : xp-m van

2010. okt. 21. 21:49
 4/5 anonim ***** válasza:

Első: érdekes, én minden programot ami megkérdezte az E: meghajtóra telepítettem... csodaember vagyok?


Amúgy meg védd le a C-t és engedélyezd a D-hez a hozzáférést.

2010. okt. 22. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Második vagyok.


Nyisd meg a sajátgépet

ott eszközök/mappa beállítások

A nézet fülön vedd ki a pipát az "egyszerű fájlmegosztás használata" elől, és OK-zz le mindent, majd folytasd az előző hozzászólásom szerint.

2010. okt. 22. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!