Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Miért nem tudok cheat engine...

Miért nem tudok cheat engine segítségével játékbeli valutát generálni androidos játékokban?

Figyelt kérdés

Bluestacksen három különböző androidos játékban (stumble guys, rider, coin master) próbáltam játékbeli pénzt hozzáadni.

Gond nélkül megtalálom a megfelelő value-t, módosítom, de a játékban semmi nem változik. Ezután pár másodperc múlva a cheat engine-ben is visszaáll az eredeti valós érték.

Mi a probléma? Ki lehet kerülni?



#Cheat Engine #pénz generálás #cheat engine probléma
2022. ápr. 26. 14:37
 1/5 anonim ***** válasza:

Valszeg jó a védelem és máshogy kell próbálni. Online játékoknál meg szinte lehetetlen. Próbálj más scan típust vagy value típust használni.

De lehet egyszerűbb lenne, ha letöltenéd a moddolt verzióját.

apkmody

moddroid

happymod

getmodsapk

apkhome

meg még van több tucat ilyen oldal

2022. ápr. 26. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
16%
Remélem találsz egy vírusos fájlt tudtodon kívül, és elindítod. :)
2022. ápr. 26. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
19%

Én sem az első gugli találat után töltögetek. Redditen szépen összegyűjtögetik a megbízható/ kerülendő oldalakat.

Az első 3 megbízható, onnan gyakran töltöttem le. A moddroid és a happymod még írja is, hogy mennyire működik a mod vagy sem. (felhasználói értékelés alapján)

Utána kell nézni, nem vakon töltögetni és akkor nem lesz probléma..


De persze az is egy megoldás, hogy tízezreket költünk a játékra..

2022. ápr. 26. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Mert online játékoknál értelemszerűen a szerver oldalon (is) tárolódnak ezek az adatok, amihez nincs hozzáférésed.
2022. ápr. 26. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Most az én válaszom miért volt haszontalan? (#3 voltam)
2022. ápr. 26. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!