Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Bele szoktak menni ilyen...

Bele szoktak menni ilyen üzletekbe a számítás technikai boltok?

Figyelt kérdés
szeretném kicserélni a monitort, a házat,mert gyenge a gépem a napokban letöltöttem új játékokat de nem indulnak el mert új videokártya kell hozzájuk ráadásul a procim se valami erős,szeretnék olyan gépet venni aminek legalább 1giga a Ramja és valami korszerű videokártyát is,az üzletekben lehet olyat csinálni,hogy beviszem mindenestül a gépemet és becseréltetem egy újabbra? 3 éve vettem de az idő haladtával egyre gyengébb lesz teljesítmény szempontjából.
2010. szept. 19. 11:31
 1/5 anonim ***** válasza:

..mindig így oldom meg a hardverek korszerűsítést!

beviszem abba a szaküzletbe a cserélni kívánt egységet, ahol anno vásároltam és beszámítják az új árárba, ami a lényeg, hogy működő képes állapotról előbbők meggyőződnek, hardver tesztelő progikkal. RAM, HDD, Monitor, cserém volt már így

2010. szept. 19. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
én 120 ezerért vettem 3 éve nincs semmi baja,kb mennyiért számítanák be? húú de jó lenne ha lenne új gépem.
2010. szept. 19. 11:58
 3/5 anonim ***** válasza:
Ami 3 éve 120 volt, azért nem fognak 30-40ezernél többet adni.
2010. szept. 19. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

első válaszadó vagyok.

csak alaktrész egységeket cseréltem így, legutoljára a videókarit, (a cserébe beszámított alaktrészek közül egyik sem volt még 1 éves!) az aktuális (napi) árlistájuk szerinti összeg 80% -át számították be az új termék árába.. (tehát, nem az 1 évvel ezelőtti, eladási árakat vették alapul)

2010. szept. 19. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Szia,


Ha 3 éve vetted, akkor 15-30e-ért veszik meg várhatóan. Sajnos általában az aktuális használt ár feléért, vagy valamivel alatta szokták beszámítani a cuccokat a boltok. Sokan emiatt eladják Vaterán meg PH-n drágábban, de én inkább eladom boltnak, mert akkor rögtön megkapom a zsét, és nincs kedvem a sok láma internetes érdeklődőnek magyarázgatnom, mi mire való...

2011. márc. 8. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!