Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » A keményebb matek pl a mátrix...

A keményebb matek pl a mátrix számítás nem az erősségem, ezzel a tudattal normálisan megtanulható a c# nyelv?

Figyelt kérdés
Vagy ha ezt a nyelvet érti valaki melyik részhez kell matek és milyen fejlesztésekhez kevésbé, de a lényeg igy megtanulható?
2011. okt. 15. 14:54
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát ha matek nem erősséged akkor igen nehéz programozást tanulni ezt nekem elhiheted, de attól ha odaálsz van jó tanárod odafigyelsz és nem adod fel megtanulhatsz.Lehet hogy nem lesz belőled világhírű programozó de legalább az alap dolgokat tudod.
2011. okt. 15. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Értem, amugy 3D grafusként szeretnék tovább tanulni , de nem tudom mennyire van rá kereslet, bár tényleg a grafika az a rész ami nekem fekszik:D
2011. okt. 15. 15:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!