Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Ezek a méregdrága Green Fox...

Ezek a méregdrága Green Fox és tsi. valóban megérnek 2-2,5 millió forintot?

Figyelt kérdés

[link]


Döbbenetes milyen drága. Legfőképpen azt nem értem melyik az a célközönség aki ezt megtudja fizetni. A munkáját vesztett/abból kiábrándult vendéglátósok/tanárok nem állnak anyagilag olyan jól, hogy csak úgy befizessenek több milliót ilyen képzésekre (ami lehet nem is a képességeiknek való), aki meg proginfón/mérnökinfón végzett egyetemen az nem fogja az idejét/pénzét ilyenekre pocsékolni, mert már a tanulmányai során is egy komoly szoftverfejlesztő multinál dolgozik.


Maximum a kőgazdag családból származó Pistikének lehet opció, akinek későn jött meg az esze a tanulásra és egyetemre már nem jutna be az elcseszett érettségi miatt.


De mennyire éri meg befizetni ilyen nagy összegű tandíjat? Úgy tudom előtte még képességfelmérés is van (elsősorban nyelvtudás) ráadásul mi a garancia, hogy az illető a kurzus végén valóban piacképes tudással el tud helyezkedni miközben kötve hiszen, hogy ilyen képzések olyan átfogó rendszerszemléletet/algoritmikus látásmódot tudnak adni, mint amit a kemény egyetemi évek és számonkérések nyújtanak?



2022. júl. 20. 21:30
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%

Nem is akarnak olyan átfogó rendszerelméleti / algoritmikus látásmódot adni.

Egyetemen mérnököket, vezető fejlesztőket akarnak képezni, akik megállják a helyüket data science, machine learning, AI és egyéb, úgymond a programozás krémjébe tartozó állásoknál. A greenfox-al sima átlag programozó szakmunkás leszel kb.

2022. júl. 20. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
27%
Heti 20 órával a 40 hét az 3125Ft/óra, 25-tel 2500/óra. EZ ma soknak számít?
2022. júl. 20. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
#2: A pár százezres villanyszerelő/cnc programozó/klímaszerelő és hasonló képzésekhez képest (amelyek szintén keresett hiányszakmák)... igen, baromi drágának számít a 2,5 millió.
2022. júl. 20. 21:51
 4/22 anonim ***** válasza:
87%

Dehogy eri meg.

Coursera-n havi 40 dollartol megkapod ugyanazt a kepzest.

2022. júl. 20. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
4%

"EZ ma soknak számít?"


Már hogy ne számítana soknak?

Mit is nyújtanak érte?

2022. júl. 21. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
4%
Ennyiből le tud diplomázni.
2022. júl. 21. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Legfőképp azért számít soknak mert alig van valami értéke a munkaerőpiacon a papírnak amit kiállítanak a képzés elvégzéséről az oktatott tananyagot pedig ingyen meg tudod tanulni önmagadtól is, számtalan teljesen ingyenes "kurzus" elérhető az interneten szóval semmi pluszt nem nyújt ez a képzés
2022. júl. 21. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
55%

Jó kérdés OP.


Ugye, most volt ez az Újratervezés program 3.0, ahol ingyen kerülhettél volna be többek között a Green Fox képzéseire is.


Sajnos én éppen nem kerültem be, nagyon kevés hiányzott. Munkanélküli vagyok (vendéglátásban dolgoztam, a covid lezárasok miatt két munkahelyet is elvesztettem). Szeretném magam átképezni. De sajnos nincs több százezer vagy millió forintom ezekre a tanfolyamokra. Nyelvtudásom megvan.


Ki kerültek be az Újratervezés programba? Azok, akiknek már most is van jó munkájuk, vagy már most is IT területen dolgoznak.



Lenne pénzük tanfolyamra. De nem, nekik az államilag, uniós forrásból támogatott képzés kellett.


Bennem is felmerül, hogy vajon kiknek szólt ez az egész?

2022. júl. 21. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
48%
Ha utána néhány hónap alatt megkeresed az árát, akkor megéri vagy sem?
2022. júl. 21. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

Meg mindig nem.

Van sokkal olcsobb alternativa, es senki se garantalja hogy lesz melod a kurzus utan.

2022. júl. 21. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!