Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Érdemes elkezdeni az informati...

Érdemes elkezdeni az informatika tanulást nulláról ezzel a 24 órás oktató anyaggal?

Figyelt kérdés
[link]
2022. júl. 30. 05:16
1 2 3 4
 21/31 A kérdező kommentje:

Eddigi válaszokat volna még egy kérdésem. Végeztem a munkával és elkezdtem az első leckét. Ott tartok hogy szükség van egy webkiszolgálóra, hogy élesben gyakoroljunk ne csak elméletben.


Tudtok ajánlani valami ingyenest?

2022. júl. 30. 17:50
 22/31 A kérdező kommentje:
Izé
2022. júl. 30. 17:50
 23/31 A kérdező kommentje:

Eddigi válaszokat köszönöm. Volna még egy kérdésem. Végeztem a munkával és elkezdtem az első leckét. Ott tartok hogy szükség van egy webkiszolgálóra, hogy élesben gyakoroljunk ne csak elméletben.



Tudtok ajánlani valami ingyenest?

2022. júl. 30. 17:51
 24/31 anonim ***** válasza:
XAMP telepíthető Windows-ra, a böngészőből eléred, a helyi gépen keresztül.
2022. júl. 30. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 A kérdező kommentje:

De ezt másnak is meg tudom mutatni?



Mert nekem olyan kéne ahol egy valódi weblapot csinálok...

2022. júl. 30. 18:08
 26/31 anonim ***** válasza:
0%
Meg ne büfiztessünk?
2022. júl. 30. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:

Valódit csinálsz, csak a saját gépeden futna.

Régen használtam a XAMP-ot (nem tudom hogy lehet rávenni hogy valamely hálókártya IPcímén fusson, de akkor még a portforward is ott van amit meg kell csinálni, szerintem egyenlőre gyakorolni jó lesz, például kitöltendő űrlapokat létrehozni stb, utána majd olyat is csinálhatsz amit másnak is meg tudsz mutatni.

2022. júl. 30. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 A kérdező kommentje:
Úgy érted megoldható hogy amikor ép be van kapcsolva a gépem akkor más is lássa?
2022. júl. 30. 18:43
 29/31 anonim ***** válasza:

"Nem egy óra egy lecke?"

Ezen ne tipródj, csak csináld a saját tempódban: amikor több időd van, jobban belemelegedsz, nyugodtan csinálhatsz többet is, amikor meg épp tele a hócipőd, akkor kevesebbet. Csak csináld. Az ELTE honlapjáról van, akkor ártani biztos nem árt. :)

2022. júl. 31. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
A "más is láthassa" opció beállítását szerintem későbbre hagyd. Megoldható lesz egyébként.
2022. júl. 31. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!