Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Projekt munkákat/ vállalkozói...

Projekt munkákat/ vállalkozói részmunkaidős munkákat hol érdemes keresni?

Figyelt kérdés
Java backend fejlesztő vagyok, és mostanában lett szabad kapacitásom, ezt szeretném kitölteni. Viszont nem tudom hol keressek a kérdésben említett feltételeknek megfelelő munkákat. Amiket láttam az mind 40 óra és többnyire alkalmazott. Tudtok javasolni valamilyen csoportot/platformot?
2022. okt. 25. 00:32
 1/4 anonim ***** válasza:
85%

Szabadúszókat foglalkoztató oldalon talán:

* [link]

* [link]

* [link]

2022. okt. 25. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ismerem, de ezek valahogy sose váltal be. Ami jó munka lenne, oda már van csillió ajánlat olyanoktól, akik már kaptak rengeteg értékelest az adott oldalon, és így a munkát sem én fogom megkapni
2022. okt. 25. 00:59
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem teljesen értelek. Szabadúszó munkát keresel, de ami van, az nem tetszik. Hát így nem lehet. Szerintem neked nem való ez a vállalkozási forma.
2022. okt. 25. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem teszel bele energiát, akkor nem lesz jó értékelésed az oldalakon és nem te kapod meg a munkát. Tudom, hogy megszoktad, hogy jönnél és nyílnak az ajtók, de még neked is van olyan terület, ahol tenned kell azért, hogy előre juss, nem csak várni a sült galambot. Ha freelancer akarsz lenni, akkor ez egy ilyen terület. Olyan oldal nincs, ahova belépsz és azt mondják, hogy Helló, Béla, de jó, hogy jöttél, csak rád vártunk eddig, itt van néhány munka, amit akármikor megcsinálhatsz és hadd fizessünk 5x annyit, mint kérsz!
2022. okt. 26. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!