Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Skillsharen találtam egy...

Skillsharen találtam egy tanfolyamot amiben HTML segítségével lehet e-mailt készíteni. Ebben azt mondták, hogy <table> segítségével szokták az e-maileket megírni mivel sok e-mailező nem támogatja az új HTML elemeket. Ez még mindig így van?

Figyelt kérdés
Vagy már van más módszer egy-egy e-mail készítésére HTML segítségével? A tanfolyam kb 1-2 éves lehet, ezért is érdekelne, hogy aktuális-e még a <table> verzió.
2022. nov. 12. 21:30
 1/7 anonim ***** válasza:
63%
Soha nem használtam table-t emailben.
2022. nov. 12. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
47%
Persze. Hírlevélben a div-et, meg nagyon sok más elemet felejtsd el. Igazából a CSS nagy részét el lehet felejteni.
2022. nov. 12. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

1-es: akkor te hogy használtad?


2-es: köszönöm, akkor megcsinálom a tanfolyamot!

2022. nov. 13. 08:30
 4/7 anonim ***** válasza:
Div-ekkel és CSS-el csináltam. Az ég világon semmi gond nincs vele.
2022. nov. 13. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

#4


Ha divekkel és CSS-sel csinálod, biztos, hogy nem fog ugyanúgy megjelenni Outlookban, Thunderbirdben, Gmail webes felületén, Outlook webes felületén, a különböző telefonos appokban... mind másképp értelmezik a CSS-t, és csak a teljes HTML egy szűk subsetjére lehet alapozni.

2022. nov. 14. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mielőtt kiadtuk volna teszteltük, semmilyen problémát nem találtunk vele, tökéletesen megjelent minden népszerű kliensben.
2022. nov. 14. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Megnéznék egy ilyen hírlevelet, mert ez kb. a lehetetlen kategória. A Thunderbird még oké, nála csak apróbb problémák szoktak leenni, de az asztali Outlook kliens teljesen önkényesen értelmezi a CSS-t.

A webes megjelenítők pedig stripelik a tagek egy részét (mindegyik másik részét), illetve a CSS-ből is szeretnek elhagyni ezt-azt. A mobilos kliensekről pedig már nem is beszélve...

2022. nov. 14. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!