Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Junior szinten kevés tapasztal...

Junior szinten kevés tapasztalattal mennyit számít linkedin-es profil?

Figyelt kérdés
2022. dec. 11. 15:21
 1/8 anonim ***** válasza:
19%
Semennyit nem vesznek fel juniort sehova
2022. dec. 11. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
89%

A köztudatban az van, hogy a szoftverfejlesztőt naponta zaklatják a HResek LinkedInen új lehetőségekkel. Én juniorként dolgozol és ezt nem tapasztalom, de elhiszem, hogy medior/senior fejlesztőknél így van.


Konkrétan eddig senki sem írt még rám linkedinen álláslehetőséggel kapcsolatban, pedig elvileg jó a profilom. (Ismerős HRes mondta még)


Nem hiszem, hogy sokat számítana, de a linkedinen sok állás van és jól lehet őket szűrni, így mindenképpen érdemes rá regisztrálni.

2022. dec. 11. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
51%

2:

Mediorként, seniorként sem állásajánlatokkal dobálnak, hanem szimplán csak spamelnek arra szűrve, hogy milyen munkakörben dolgozol vagy dolgoztál eddig. Tehát pl. látják, hogy Java fejlesztőként dolgozol, akkor ezer másik emberrel együtt neked is elküldik za összes Java-hoz kapcsolódó, de számodra nagyrészt irreleváns hirdetéseket.

2022. dec. 12. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
3# Persze, én is így értettem, de én ilyeneket sem kapok. Pedig egy olyan stacken van munkatapasztalatom, amihez viszonylag sok munkát szoktam mindig látni.
2022. dec. 12. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

#3: A Javás melókkal akkor is megtalálnak, ha nem vagy java fejlesztö. Pár éve dolgoztam egy projecten, ahol volt egy javában írt komponens. A linkedin profilomban annál a melónál szerepel a "java" string, sehol máshol. Erre egy csomó ilyen üzenetet kaptam:

"Kedves ...! Profilod alapján érdekes lehet számodra a következö java fejlesztöi pozíció". Elég idegesítö volt.


Az lett a vége, hogy kicseréltem a Java szóban az egyik "a" betüt görög alfára... Azóta nem találnak meg javás fejlesztésekkel :D

2022. dec. 12. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

5# Pedig én pont Junior Java fejlesztő vagyok.


Mondjuk a LinkedInen beállítottam, hogy nem vagyok nyitott pozíciókra, de úgy érzem ezt te is megtetted mégis jöttek neked a megkeresések.

2022. dec. 12. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, az be van állítva... de ugye ez a rekruitereket nem érdekli. Valószínüleg ez ilyen fejvadász alap tézis, hogy mindenki nyitott, ha elég jó lehetöséget lát.
2022. dec. 12. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

De lehet, hogy úgy szűrnek, hogy több mint x év tapasztalat + "java", mindegy mi volt az a tapasztalat, így teljesen kezdőket nem, de más, nem Java fejlesztőket betalálnak.


Egyébként még ma is van hogy valamelyik recruiter Javascriptes pozíciót küldözget, pedig Java fejlesztő vagyok, a JS tudásom minimális.

2022. dec. 12. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!