Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Javascripttel lehetek egyéni...

Javascripttel lehetek egyéni vállalkozó? Milyen lehetőségek vannak benne? Játék készítés és még?

Figyelt kérdés
Nem sok mindent tudok eddig róla, de arra gondoltam elkezdhetném tanulni, amit kizárólag saját magamnak profitálhatnék.. ezért érdeklődök akik jobban tudják ezt az egészet.

2023. jan. 14. 16:55
 1/7 anonim válasza:
29%
Játékkészítés Javascripttel csak akkor jó ha legalább komondor a célplatform (értsd: eléggé erőforráspazarló, játékhoz c++ a szokás).
2023. jan. 14. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
96%

"Javascripttel lehetek egyéni vállalkozó?"


Akár egy holdon kapáló géppel is. Az eredményesség valószinűsége is hasonlóan alakul majd.

2023. jan. 14. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
75%

Nem.

Ez olyan mintha azt kérdeznéd, hogy egy ecsettel lehetsz-e egyéni vállalkozó.

2023. jan. 14. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
89%
A JavaScript-tudás önmagában nem sokat ér, gyakorlatilag semmit, ráadásul lassan minden második ember azon gondolkodik, hogy pár hét alatt megtanul valamit programozni, és majd dől a pénz. Én régebben ugyan sok időt fektettem bele, de hasonlóan naiv elképzeléseim voltak. De még ha sokkal többet is tudnál, egyéni vállalkozásban én ezen a területen nem gondolkodnék. Nem biztos, hogy komolyabb projektet bíznék pl. Gipsz Jakab egyéni vállalkozóra.
2023. jan. 14. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
83%

Először tanulj, érj el egy szintet, és utána gondolkozz vállalkozáson! ;-)

Nem mellékesen: a nyelv csak egy eszköz.

2023. jan. 14. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
63%
JavaScripttel önmagában semmire sem mész. Amellé még minimum egy keretrendszer kell, mondjuk React Native, és akkor egyszerűbb alkalmazásokat már el tudsz készíteni.
2023. jan. 14. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerintem jól írták a többiek, azt tenném hozzá, hogy munkahely nélkül nem nagyon lesznek az emberek egyéni vállalkozók. Junior szint után lehet csak ilyesmin gondolkodni, de munkahely nélkül nehezen léped azt meg.

Persze van rá esély, de gondolj bele ott vannak az ELTE, BME top diákjai, ők is cégekhez mennek (nagyrészt), szinte kizárt, hogy hirtelen egy csoda gyerek leszel aki mindenhez is értene:D

De tanulj meg programozni, helyezkedj el és utána majd lehetsz egyéni vállalkozó, ráadásul ha megkérdezi valaki, akkor mondhatod, hogy x év tapasztalatod van:)

2023. jan. 14. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!