Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Napjainkban van még egyáltalan...

Napjainkban van még egyáltalan értelme egyetemen tanulni ha informatikus akar lenni az ember?

Figyelt kérdés
Nagyon sok helyen azt mondják, hogy kb semmit se számít a diploma mert az egyetemeken nem oktatnak elég jó anyagot és inkább csak alapoznak...
2023. jan. 18. 21:04
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
37%
10 éve jártam utoljára egyetemen, akkor még valóban úgy volt, hogy csak egy nagyon alapot kaptál. Megtanulhattad az OOP alapelveket meg néhány elméleti dolgot ami szükséges, de olyan tudásnak ami akár egy junior munkakörhöz való életben kell, közelébe nem kerültél vele. Amióta duális képzések vannak lehetséges, hogy változott a helyzet, ma nem tudom mit tanítanak.
2023. jan. 22. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
38%

"Megtanulhattad az OOP alapelveket meg néhány elméleti dolgot ami szükséges, de olyan tudásnak ami akár egy junior munkakörhöz való életben kell, közelébe nem kerültél vele."


Nem lehet, hogy egyetem helyett valami könyvkötő műhelybe jártál?

2023. jan. 22. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
12: Láttál már olyan könyvkötő műhelyet ami mérnökinformatikus diplomát ad? Mert akkor lehet!
2023. jan. 22. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
37%

#11


Nagyjából most is ezt tanítják. Mást nem tudnak, mert a szakma jelentős része intuitív, készség alapú.

2023. jan. 22. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!