Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Schönherz javascript teszt...

Schönherz javascript teszt mire számíthatok?

Figyelt kérdés

Nem tudom melyik részét nézzem át, elméletileg lesz kódolás is, eddig egy ilyen játékot csináltam egyetemi beadandóként előző félévben.

Nagyjából mik lehetnek? Ilyen queryselector pl?



2023. febr. 14. 22:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
15%
Na, kezdődik az éves szokásos Schönherz-rinyaáradat.
2023. febr. 14. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
csak egy egyszerű kérdést tettem fel
2023. febr. 14. 23:39
 3/11 anonim ***** válasza:
0%
Minek átnézni bármit is? Tudsz programozni vagy nem? Nem 1 nap alatt fogsz megtanulni egy állásinterjú nem zh. Ha béna vagy azon mit sem segít az átnézés ha meg profi (mint én) akkor bele sem kell nézned mert halmoztál fel annyi tapasztalatot hogy úgyis felvesznek
2023. febr. 15. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
77%

Gyakorin vagy nem valódi programozók vannak vagy magyarország legrosszabb személyiségű IT szakemberei vannak itt.


Sajnos nem tudok én se segíteni, annó python tesztet írtam, de az alapján magára a nyelvre kíváncsiak és azon belül a gyakoribb dolgokra. Szóval nem szivatnak feleslegesen vagy ilyesmi, csak kíváncsiak, hogy mennyire tudod használni a nyelvet.

Szerintem googleben keress utána annak, hogy javascript intermediate level és amit ott írnak azokat tudd alkalmazni.

2023. febr. 15. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%

Schönherz? Ez olyan alacsony dgzisztenciájú szervezet hogy ahhoz kell tehetség hogy ne vegyenek fel. Ha az utcáról behívnak egy random járókelőt azt is felveszik olyan alacsony a színvonal ott.


Jelentkezz normális helyre amit később kamatoztatni tudsz mert a schönhertzes tapasztalatod annyira lesz releváns ha jelentkezel egy normális céghez, mint ha azt írnád a CV-be hogy egy vándorcirkuszban szereztél tapasztalatot bohócként.

2023. febr. 15. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
A Schönherz egy szövetkezet, nem pedig munkahely. 🤦
2023. febr. 15. 10:39
 7/11 A kérdező kommentje:
Persze dolgoznak ott is emberek, de nem programozó gyakornokok.
2023. febr. 15. 10:40
 8/11 anonim ***** válasza:
Ez a kifektetőcsávó kicsit befejezhetné a hülyeségeit, mert csak a kreténségéről tesz tanubizonyságot minden egyes hozzászólásával.
2023. febr. 15. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%

"Schönherz egy szövetkezet"


Jólvan tesó ilyen erővel a nógrád megyei takarékszövetkezetbe is jelentkezhetsz kb annyit ér az ott megszerzett tapasztalat is (semmit). Én egy nagyon okos Top tanuló voltam a BME VIK-en olyan átlaggal hogy amikor felvillantottam a szaktársaimnak rájuktört a szédülés. Ők mentek bruttó 500 ért a lerobbant cégekhez legacy kódokat építeni én mentem NVIDIA-ba tripla bérért kvantunszámítógépet fejleszteni.

2023. febr. 16. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
#9 egy nvidia alkalmazottól elvárnám, hogy képes legyen értelmezni egy mondatot...
2023. febr. 16. 22:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!