Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Mit rontottam el? (Ez az...

Mit rontottam el? (Ez az első programozási kísérletem, szóval kérlek ne bántsatok.)

Figyelt kérdés

import discord

import responses

from discord.ext import commands


async def send_message(message, user_message, is_private):

try:

response = responses.handle_response(user_message)

await message.author.send(response) if is_private else await message.channel.send(response)

except Exception as e:

print(e)



def run_discord_bot():

TOKEN = 'valami'

client = discord.Client()


@client.event

async def on_ready():

print(f'{client.user} is no running')



client.run(TOKEN)



Ez volna a program. Gondolom feltűnt hogy pythonban íródott. Az alábbi üzenetet kapom visszajelzésként:

File ..., line 15, in run_discord_bot

client = discord.Client()

^^^^^^^^^^^^^^^^

TypeError: Client.__init__() missing 1 required keyword-only argument: 'intents'



2023. márc. 13. 17:48
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
0%
Oszt miből gondoltad, hogy ezzel kell kezdeni a programozást?
2023. márc. 14. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
0%

<off>

Tudjátok, elszomorító, hogy bárki is szükségét érzi annak, hogy beleszője a kérdésébe az "ezAzElsőProgramozásKísérletemSzóvalKérlekNeBántsatok" védekezést, s ugyan meglehet, hogy a kérdező is érzékenyebb az átlagosnál, úgy gondolom, egy normális közegben még az ő esetében sem érezné senki indokoltnak, hogy így tegyen.


Persze azok, akiknek kellene, kizártnak tartom, hogy kicsit is magukba szálljanak ilyenkor. Ettől függetlenül, én meg ezt nem tudtam most magamban tartani. De talán még midig jobb, mintha a gyűlölködéssel mérgezném a környezetemet.


Lehet, hogy egyedül vagyok ezzel, de úgy gondolom, hogy mostanra már mérhetetlenül toxikussá vált ez a közeg.

</off>

2023. márc. 15. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!