Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Hol találom a "Class view"...

Hol találom a "Class view" menüpontot a Visual Studio 2008-ban ha C# alatt programozok?

Figyelt kérdés
kezdő, igazábol nagyon kezdő vagyok a programozásban. meg akarom tanulni, karácsonyra kaptam egy könyvet: Programozás élesben, és a C#-t tanitja. leszedtem hozzá a Visual Studio 2008at, ott elinditottam a C#-t, és amit a könyv ir azokat megtaláltam, csak a Cass view-et nem. Jó lenne megtalálni, mert a könyv ezzel kezd. Kössz mindenkinek!
2008. dec. 28. 19:11
 1/3 A kérdező kommentje:
jobban mondva a Class View eszköztár kellene
2008. dec. 28. 20:04
 2/3 anonim ***** válasza:
Elindítod a programot, megnyitsz egy .cs fájt majd view->class view hatására előjön. Billentyűzetről a kombója: CTRL+W,C (CTRL+W egyszerre majd C rövid időn belül)
2008. dec. 30. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
kérdezöhöz szolnék, ha még esetleg észreveszed hogy irtam, szeretnék tőled valamit kérdezni majd a kérdéseddel kapcsolatban.
2010. okt. 10. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!