Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » 27evesen felvettek programterv...

27evesen felvettek programtervezo infora egy videki egyetemen, irakozzak be?

Figyelt kérdés
Van ertelme 27evesen programozast tanulni?
2023. júl. 26. 21:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
92%
Az a 9 év, amivel potenciálisan hamarabb elkezdhettél volna tanulni az életed jó esetben töredéke, miért ne lenne érdemes. Nem kell sztárprogramozónak lenned ahhoz, hogy kényelmesen megélj belőle, ha esetleg ettől tartasz, 6 félév meg nem is akkora időbefektetés, szerintem ha nem dolgozol már most is programozóként(és érdekel) hülyeség nem nekiállni.
2023. júl. 26. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Soforkent melozom, azt most onszorgalombol emelteztem infobol es matekbol es felvettek :)
2023. júl. 26. 21:54
 3/13 anonim ***** válasza:
2%
Mire elvégzed már a mesterséges intelligencia kiautomatizálja a junior pozíciók nagyrészét, de legalább nem csak egy jogsid lesz amit fel tudsz mutatni papírként, hanem egy diploma is, szóval hajrá!
2023. júl. 26. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
94%
Tanulni sosem késő
2023. júl. 26. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Van, ha lesz rá kellő időd, hogy tanuld, gyakorold.

Én is 27 évesen kezdtem programozást tanuli, de nem egyetemen, 1 éves magánképzésen. 3 éve ezzel foglalkozom. Életem legjobb döntése volt. Most csinálom, amit élvezek. Az előző sem volt elviselhetetlen, de "kevés" volt, agyilag nem volt kielégítő, nem voltam rá büszke, ami az önértékelésnek se jó. Most 3x annyit keresek.

2023. júl. 26. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Gratulálok! Én 45 évesen kezdtem el egyetemre járni, egy hét múlva végzek (49 vagyok), és már dolgozom is a szakmában. 🍻
2023. júl. 27. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jelentkezz be. Max ha nagyon nem bírod az egyetemet, majd szerzel egy diákmunkát és amíg kibuksz az egyetemről kb szerzel majd kb 1 év tapasztalatot, így utána már valószínűleg főállást is találsz.
2023. júl. 27. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Koszi
2023. júl. 27. 09:47
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Miért, szerinted 27 évesen az ember már hibbant és demens?
2023. júl. 27. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván 27 évesen az ember már nem a tanulással járó hátrányokra vágyik. Pénzt kell keresni, autót lakást kell fenntartani, párkapcsolati terveket megvalósítási, egzisztencia kell hozzá.


De gondolj inkább arra, hogy befektetsz a jövő Én-edbe. Sofőrként milyen előre lépési lehetőségek vannak a következő 6évben? Mert ha minden jól megy 6 év múlva már lesz egy diploma+3 év tapasztalatod programozóként amivel már szép pénzt meg lehet keresni.


A chatGPT teljesen kezdő szinten jól tud feladatokat megoldani, de már junior szinten is gányol és hibás kódokat ír. Nagyon nagy lépés kell még ahhoz, hogy önnállóan fejlesszen.

2023. júl. 27. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!