Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Programtervezoin ennyi matek...

Programtervezoin ennyi matek mellett,hogy lehet minosegi idot meg a programozassal tolteni?

Figyelt kérdés
2023. aug. 26. 19:10
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
75%
Úgy, hogy nem mész bulizni, hanem otthon ülsz és gyakorolsz. Bőven van idő annak, aki tényleg a tanulást végzi csak.
2023. aug. 26. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

BME mellett én nem tudtam. Annyi, hogy fókuszáltam a nagy házikra és segítettem másoknak. Meg úgy vettem fel szabválokat, hogy azt csinálhassak, amit szeretek.


Amikor meg elkezdtem dolgozni, csúsztam.


Tipikusan nincs egyetem mellett rengeteg idő a programozásra.

2023. aug. 26. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
78%
3 évet, azaz 6 félévet tanulsz, mint a gép azért, hogyha elvégzed milliós fizetésed legyen. Ha ez neked nem kell, menj el bölcsészkarra, bulizd végig az egészet, aztán azon aggódj hogy élsz meg minimálbérből. Általában amelyik egyetem nehéz, ott az élet lesz könnyebb, 3 évet meg kibírsz.
2023. aug. 26. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Igaz.

4.en mas kezdodik is, hetfon kalkulus oraval, hat kivancsi leszek

2023. aug. 26. 19:43
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván egyetemfüggő, de nálunk proginfón kevesebb a matek mint a programozás.
2023. aug. 26. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

[link]

Ez lesz az orarendem

2023. aug. 26. 20:42
 7/14 anonim ***** válasza:
9%

#6 Ez nevetséges. Hétfőn 1 óra, pénteken 1 óra, szerdán 2 óra, bele ne halj... Amikor én jártam még programozó matematikusra az ELTE-re a legrövidebb napom úgy nézett ki mint neked a leghosszabb.


"BME mellett én nem tudtam. Amikor meg elkezdtem dolgozni, csúsztam."


Ez teljesen egyéni kompetencia függvénye, a gyengébb képességűeknek több idő kell az egyetemi anyag "elsajátításához" (bár esetetekben úgy fogalmaznék, hogy megtanulásához olyan szintre hogy pótvizsgán 2-el átcsússzanak) míg a hozzám hasonló tálentumoknak (amilyen emberekre szüksége van a legtöbb cégnek) bőven elegendő ideje van normálisan elsajátítani az anyagot mellette kutatóprojektekhez csatlakozni, nemzetközi konferenciákra járni előadni és több nyelvet mélységeiben megismerni illetve frameworkoket.

2023. aug. 26. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Jaja xd
2023. aug. 26. 21:05
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
#7 először azt hittem komoly, de aztán túltoltad. Alakul, de dolgozz még ezen.
2023. aug. 26. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
66%
Lehet kevésnek tűnik az óraszámod, de egyetemen kívül 3x annyit tanulsz, mint egyetemen, már ha egy kalkulus 1-et is megnézel, deriválás, integrálás lesz benne bőven, nem fogsz mindent megérteni az órán, a szabadidődből nagyon sokat el fog venni az, hogy ezt gyakorlod, mégha nem is az egyetemen, hanem otthon/albérletben/koliban.
2023. aug. 26. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!