Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Az ilyen tanár normális?...

Az ilyen tanár normális? programozás

Figyelt kérdés

Sziasztok, egyetemen, mérnökin tanulok programozást, és kapunk órán feladatot, pl adott adathalmazt jelenitsd meg grafikonon stb.

és nem használhatsz internetet a keresésre, honnan kéne fejből ilyeneket tudni, hogy pl egy grafikont, hogy kell elkészíteni,milyen megoldások vannak rá?

és akkor ezért szóltam, hogy ilyen nincs, és mondta menjek TO-ra és adjam le a tárgyat és menjek át más oktatóhoz.


2023. szept. 15. 11:58
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:
100%

o.O

Na ezt most nem értem.

Én végig úgy értelmeztem a kérdést, hogy ez beadandó feladat.


Hát... na most erre nem tudok mit mondani.

Akkor viszont azzal, hogy nem tetted fel a kezed, hívtad oda a tanárt és kérdezted meg, hogy mi a módja egy pixel kirajzolásának, amiből ki lehet indulni; ezzel tényleg csak hagytad/hagytátok, hogy elérje azt, hogy végiglébecolja az egész órát.


Ez a tanár tényleg nem akar dolgozni, Ti viszont csak támogattátok ebben azzal, hogy szó nélkül szenvelegtek az óráján.

Gátlástalanul kérdezni kell, nem szabad békénhagyni. Akkor már tényleg meg kell majd mozdulnia és a kényszertől talán tényleg fog valamit tanítani.

2023. szept. 15. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 A kérdező kommentje:

Ha beadandó lett volna nincs gond!

Nem lehet mindig kérdezni, én szívesen használom a google-t jól beszélek angolul(általánost kanadában végeztem).

2023. szept. 15. 16:33
 33/43 anonim ***** válasza:
100%

Mi az, hogy gyakorlati órán nem lehet kérdezni?!

Elmondja a tanár a feladatot, Te meg felteszed a kezed és kinyitod a század, hogy : "Elnézést, de a grafikus rajzolás elemi függvényeit még nem tudjuk, nem tanultuk, lenne szíves megmutatni?"


Mit csinál, feljelent téged a TO-nál?! XD

2023. szept. 15. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 anonim ***** válasza:
18%
Te azt hitted a suli csak abból áll hogy a kapott feladatokat bemásolod google keresőbe a választ meg vissza kopizod? Esetleg chatgpt-nek vagy ide gykra kiírod online a vizsgán a kérdéseket? Ha igen akkor nem tanárt hanem iskolát kéne váltanod. 🙂
2023. szept. 15. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 A kérdező kommentje:
Te komolyan nem fogod fel amit irok?!?!
2023. szept. 15. 17:22
 36/43 anonim ***** válasza:
25%
Mindenki felfogta, hogy jórészt szabtál fekészülni, aztán kérdezni is, ha elakadsz.
2023. szept. 15. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 A kérdező kommentje:
Vegem :D mire kellett volna keszulni? Senki nem tudott semmit,hogy mi lesz..
2023. szept. 15. 17:44
 38/43 anonim ***** válasza:
100%
#34 Nem hiszem, hogy arra számított. De arra sem, hogy egy bevezető tárgyas csoportnak, ami sok esetben olyan vegyesvágott programozási készségek szempontjából, hogy 0 előzetes tudást érdemes feltételezni, ilyen feladatot adjanak a 2. órán.
2023. szept. 15. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 anonim ***** válasza:
69%

Arra viszont még mindig nem válaszoltál, hogy miért nem kérdeztél/kérdeztetek órán!!


Gyakorlatilag támogattátok abban a tanárt, hogy munka nélkül kapja meg a fizetését. Ez kicsit idegesítő, tudod.

>(

2023. szept. 15. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 A kérdező kommentje:
Mert nem lehet tole kerdezni… azt mondja o leadja az anyagot es amit nem ertetek nezzetek utana …
2023. szept. 15. 18:38
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!