Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Webprogramozassal akarok...

Webprogramozassal akarok foglalkozni van olyan reszterulete ahova relativ “komoly” matematika kell?

Figyelt kérdés
2023. okt. 2. 15:36
 1/7 vmg ***** válasza:
100%
5 éve foglalkozom komolyabban webprogramozással nekem még nem volt szükségem komolyabb matekra. Személyes tapasztalatom alapján nem kell, én nem találkoztam ilyen résszel, de nyilván vannak tőlem jártasabb programozók is akik esetleg megcáfolhatnak.
2023. okt. 2. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Milyen feladatokkal talalkoztal?
2023. okt. 2. 15:57
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is kb. 5 éve foglalkozom vele. Nem nagyon kell "komoly" matek hozzá. Legalábbis eddig az alapokon kívül mást nem nagyon kellett használnom a munka során...
2023. okt. 2. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Mi volt eddig a legbonyolultabb “problema” amit meg kellett oldanotok?
2023. okt. 2. 16:08
 5/7 anonim ***** válasza:
webprogramozásban, legbonyolultabb matek? Az, hogy ha a megrendelő szerint a kép legyen legalább 320px széles, a szöveg mellett legyen 800px akkor ez férjen be egy 1000px széles keretbe.
2023. okt. 2. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

https://www.youtube.com/watch?v=utBQqcuOt9U


Web, bonyolult matek? Minek?

2023. okt. 2. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
Persze, hogy lehet matek a webfejlesztésben. Pl ha gépi tanulás / mesterséges intelligencia van a weboldalon, akkor eleve benne vagy a matek sűrűjében.
2023. okt. 2. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!