Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Mi a baja a laptopomnak?

Mi a baja a laptopomnak?

Figyelt kérdés

A Sansung laptopomon linuxmint van és ma reggel mikor bekapcsoltam és a bejelentkezés után rögtön elsötétult a kép és a kovetkezőt írta ki:cinnanon-session-cinnanon" not found; falling back to default session.

nem állítottam rajta semmit, nem frissítettem előző nap még hibátlanul működött.

többször is megpróbáltam de mindig ugyanez.



2023. okt. 10. 15:25
 1/5 anonim ***** válasza:

Lényeges lenne tudni, hogy a default session mit takar ez esetben. Mármint, hogy van-e grafikus felület, vagy csak szöveges képernyő jelenik meg. Vagy teljesen sötét a képernyő.

Ha van grafikus felület, akkor meg lehet próbálkozni a javítással, de más esetben talán csak ez igazi profi tudna bármit is tenni vele, vagyis újra kell telepíteni, vagy biztonsági másolatból visszaállítani.

2023. okt. 10. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Telepíts fel egy ablakkezelőt azt menni fog.
2023. okt. 10. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2023. okt. 10. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem programozás.
2023. okt. 11. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 gentoojedi ***** válasza:

"nem állítottam rajta semmit, nem frissítettem"


Attól, hogy nem frissítettél, lehet valami Unattended-Upgrade folyamat gyárilag vagy telepítés során alapértelmezetten beállítva maradt, amivel kérdés nélkül is frissíti a kritikus biztonsági dolgokat.

2023. okt. 11. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!