Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Amikor elkezdtetek programozni...

Amikor elkezdtetek programozni egy programozasi nyelvet hasznaltatol vegig?

Figyelt kérdés
2023. okt. 10. 21:07
 1/5 anonim ***** válasza:
33%
Nem.
2023. okt. 10. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
33%
Nem. És most se. Sőt volt olyan projektem amin belül több nyelvet asználtam, és a fordító meg a linker ebből szépen összerakta.
2023. okt. 10. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
41%
Amikor még nagyon a kezdetek-kezdetén egy egyszerű rekurzív keresőalgoritmust, sorbarendezés megírása beépített függvények használata nélkül vagy egy bináris fa leprogramozása kihívást okozott, akkor csak egy nyelvre fókuszáltam, de természetesen amikor már szereztem egy kis jártasságot akkor megismerkedtem más programozási nyelvekkel is. Az első alap projektjeimet pedig már több nyelv használatával raktam össze és a program egyes részeit értelemszerűen azzal a nyelvvel fejlesztettem le ami leginkább alkalmas a feladatra.
2023. okt. 11. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
84%
Igen. Először csak egyetlen nyelvet tanulj, és arra koncentrálj. Éppen ezért jól válaszd meg az első nyelvedet, amiben csinálni is fogsz tudni valami olyasmit, ami érdekel téged, amit szeretnél.
2023. okt. 11. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
Legalább tizet.
2023. okt. 11. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!