Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Az alabbi javascript object...

Az alabbi javascript object letrehozasban mi rossz, mivel nem irja ki a kivant szoveget?

Figyelt kérdés

1-1-ben kiirtam egy videobol. ott mukodik. nekem nem.


<p id="demo3"></p>


<script>

function stud(name, age, studies) {

this.name = name;

this.age = age;

this.studies = studies;

}

var student = stud("Chris", 21, "Computer Science");

document.getElementById("demo3").innerHTML = student.name + " of the age " + student.age + " studies " + student.studies;



</script>



#javascript #object #leterhozas
2023. okt. 22. 14:27
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

A probléma a kódodban az, hogy nem használod az new kulcsszót az stud függvény meghívásakor, ami konstruktorfüggvényként van definiálva. Az new kulcsszó nélkül a this a globális objektumra (a böngészőben ez window) fog mutatni, és nem hoz létre egy új objektumot a konstruktorfüggvény segítségével.


<p id="demo3"></p>


<script>

function Stud(name, age, studies) {

this.name = name;

this.age = age;

this.studies = studies;

}


var student = new Stud("Chris", 21, "Computer Science");


document.getElementById("demo3").innerHTML = student.name + " of the age " + student.age + " studies " + student.studies;

</script>

2023. okt. 22. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Koszonom a gyors valaszt.

A legdurvabb , hogy az oktatovideobol hianyzik a new, 100szor atneztem mi stimmel.

az igazsag az, hogy 3 modot mutatatott meg egy id-ra hivta az osszeset.

en gyakorlaskent 3 kulonbozo id-t hoztam letre,ezert lett demo3 a neve.

De mikor frissitette a bongeszojet, miert jelent meg neki, vagyis miert nem tunt el a felirat?

mivel rossz volt igy maradt az utolso jo aktiv?


megneztem egy id-t hasznalva es nem tunik el, tehat az utolso "jot" hagyja kiirva.

bazz, durva

2023. okt. 22. 14:43

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!