Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Nívós egyetem mérnökinformatik...

Nívós egyetem mérnökinformatikus szakán, a specializációnál mit érdemes változtatni, a szoftverfejlesztést vagy a hálózati mérnököt?

Figyelt kérdés
A network része jobban érdekel és érthető nekem, de a programozásban elvileg sokkal több a pénz. Mit gondoltok melyik mennyit ér a piacon ? Van aki esetleg mar benne dolgozik valamelyikben?
nov. 24. 09:20
 1/2 anonim ***** válasza:
69%

"Nívós"


Olyan itthon nincs.


BMEre jártam. Igazából a specializáció választás semmiben nem befolyásolja, hogy milyen területen fogsz dolgozni, csak pár plusz tantárgyat jelent és hozzá férhetsz más specializációk tárgyainak oldalaihoz, így akár magadról is tanulhatsz olyan tárgyakról, amik más specializációkban vannak.


Pl.: Rendszertervezésre kerültem be, de mindenki onnan szoftverfejlesztő akart lenni (én is), csak ugye a szoftverfejlesztői specializációra volt a legnehezebb bejutni, mert mindenki oda jelentkezett.

nov. 24. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
72%

1. "Olyan itthon nincs."


+1


A többire is +1.

nov. 24. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!