Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Miért hanyattlik a user...

Miért hanyattlik a user interface?

Figyelt kérdés
febr. 17. 15:05
A kérdező szavazást indított:
Kirúgták a tesztelőket mert csak fikázódnak
A programozók foggyosak
Fizessék meg a munkájukat
Kapjanak yattot, de ne tőlem
8 szavazat
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Szerinted hanyatlik, mert nem vagy már fiatal és nem tudsz olyan könnyen megtanulni új dolgokat. Fogadjunk, hogy az a user interface tetszik a legjobban, amit megszoktál fiatalon. Ennél értelmesebb választ akkor tudok írni, ha konkrét példát mondasz.
febr. 17. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
Egyaltalan nem hanyatlik a UI. :D
febr. 17. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 Szirty ***** válasza:
100%

"a user interface?"


Melyik?

febr. 17. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:

És ezt a kérdést te érted? Milyen user interface-re gondolsz és mi az, hogy hanyatlik? Most láttam egy videót ahol még kapcsolókkal és lyukkártyákkal tudták beírni a gépbe az adatokat, ahhoz képest egy GUI-t nem neveznék hanyatlásnak.


[link]

febr. 17. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
Nem vagyok öreg. Az alkalmazások kezelése kb 14 éve változatlan, csak egyre hanyagabbúl trágyábbul van összerakva jó lesz az mondással.
febr. 17. 23:29
 6/26 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlen biológia korra gondoltam, inkább hozzáállásra. Viszont nem értek veled együtt, pont, hogy a felületre sok időt szánnak. Az már más kérdés, hogy neked nem tetszik - ez ízlés kérdése. Viszont nagyobb appoknak, weblapoknak komplett UX teamje van, azaz pont, hogy sokat költenek ilyesmire. De továbbra se mondtál példát, kíváncsi lennék egy konkrét valamire, amire érted.
febr. 17. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:

A bökést lapozásnak érzékeli


A felfelé lapozást csak hosszan érzékeli hüvelykujjal nem kivitelezhető.


A google útvonaltervezőben amikor sok cím van a listában és görgetni kell az X-ek közé kell benyúlni.


Mielőtt oda nyúlsz a képernyőhöz az a dolog amit meg akartál bökni elmozdul, eltűnik, vagy más kerül a helyére.

febr. 18. 06:24
 8/26 Szirty ***** válasza:
100%
Csak nem mobiltelefonokról van szó?
febr. 18. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%
7: hogy nem tudod használni, az nem a készítő baja. Meg az sem, hogy a felhasználók mindent is akarnak, lehetőleg egy gombbal. Szerintem nálad van baj a toronyban, mert én pl. ilyet még nem tapasztaltam. Illetve egy esetben amikor megengedtem, hogy ilyen-olyan plázába random rámtukmáljnak "képernyő védő fóliát" ami kb. csak arra jó, hogy az érzékenységét elrontsa.
febr. 18. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%
Akkor vegyük ki a 10-es válaszáól a második részt: van a mobilodon képernyő védő fólia amit útólag rátettettél?
febr. 18. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!