Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » IOS alkalmazás telepítésében...

IOS alkalmazás telepítésében valaki segítene, akinek fizetett Apple developer fiókja van?

Figyelt kérdés

Van egy saját Kivy Python appom iPhone-ra. Sikerült telepítenem egy kölcsön MacBookkal, csak ugye 7 napig működött, mivel nincs fizetett fejlesztői fiókom. MacBookhoz nincs hetente hozzáférésem, hogy mindig újratelepíthessem.

Tudna valaki Bp.-en vagy környékén segíteni ebben? Elég egyszer telepíteni az alkalmazást XCode-dal, ha van paid dev. accountod.

Olvastam, hogy márciusban lesznek változások sideloadinggal kapcsolatban. Erre is nyitott lennék, még ha 7 naponta is kell újratelepítenem, csak ne kelljen hozzá mindig MacBook.



febr. 24. 13:21
 1/5 anonim ***** válasza:
71%

"mivel nincs fizetett fejlesztői fiókom. "


Akkor legyen...

febr. 24. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

99USD/év a developer program, ez nem túl sok, bár a MacBook hiányát ugye ez nem kárpótolja, max. évente kell kölcsönkérni.


Virtualizált macOS-en ez nem működik, próbáltad már?

febr. 25. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nem tervezem megújítani az appot, már úgy jó, ahogy van, tehát tényleg csak egy egyszeri installálásról lenne szó paid dev accounttal. Értelmezésem szerint az előfizetés lejárta után még működne tovább a mobilomon.

Olvastam a VM-ről, de mivel egymással ellentmondó véleményeket találtam, elbizonytalanodtam, ezért nem fogtam bele. Meg azért a Windows laptopom nem bivalyerős. Biztos nagyon lassú lenne rajta.

Sideloading lehetőségeken próbálok kiigazodni, de elég zavaros, melyik opció érné meg nekem. Mindenhol a revokingtól tartanak, ha jól értem, azaz a fiókodat felfüggesztheti az Apple egy időre, ha ilyen szolgáltatásokkal kerülöd ki a dev. account díjukat.

febr. 25. 10:34
 4/5 anonim válasza:
Nem.
febr. 25. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"Mindenhol a revokingtól tartanak, ha jól értem, azaz a fiókodat felfüggesztheti az Apple egy időre, ha ilyen szolgáltatásokkal kerülöd ki a dev. account díjukat."


Szerintem azt úgysem lehet kikerülni. Attól még, hogy lesz más alternatíva az áruházra nem hiszem, hogy az Apple engedni fogja, hogy egy kínai "App Stroe"-ban mindenféle hülyegyerek mindenféle app-ot betolhasson, a kódaláírás ellenőrzése nem fog megszűnni. Ráadásul ez a lehetőség csak az EU-ban fog élni (és szerintem ezért is van már most halálra ítélve az egész marhaság), és hát nem ez a legnagyobb piac.

febr. 26. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!