Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Írtam egy java kódot, kifejten...

Írtam egy java kódot, kifejtenétek mit kell rajta javítani, mik a hibák?

Figyelt kérdés

Működését tekintve azt csinálja, amit kell, a felépítésére vagyok kíváncsi, de minden tanács jöhet.


Elérhető itt: github.com/StangaPeter/PeterStangaTestProject


márc. 1. 13:33
 1/3 A kérdező kommentje:
Akinek van ideje/kedve, nézegesse.
márc. 1. 13:34
 2/3 anonim ***** válasza:
0%
És mennyit fizetsz?
márc. 1. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
68%

Nah végre egy értelmes kérdés/kérés.


Küldtem egy PullRequest-et. Nem csináltam olyan sok mindent, mert eleve a projekt nem akkora, hogy nagyon szükség lenne rá. Ugyan ez igaz a felépítésre is, ha alábbiakat nem vesszük figyelembe.


- Inkább a Java világára hoztam a formázást

- Nem tudom milyen Java verziót használsz, de most Java21-be fixáltam.

- Maven alá bevittem (lehetett volna Gradle is)

- Bonyolultabb metódusokat hoztam egyszerűbb formába

- Vector class névvel nem értettem egyet, mert a Vector azért egy nagyobb dolog a kód szerint, mivel több vektorok értékét tartalmazza. (De ez is egy döntés kérdés, annyira nem szól hozzá...)

- Log4J2-t függőségként behúztam, mert a "paraszt" stacktrace loggolás az nem divat.

- Hiányoltam a negatív teszt eseteket, amiket azért írunk, hogy megbizonyosodjunk, hogy egy rossz paraméter átadása esetén tényleg elhasal-e, nem pedig lefut.


Tesztek bővítése miatt, a VectorsContainer 100%-os teszt lefedettséget mutat, de a teljes projekt csupán 49%, ami elég sovány. (Céges szinten ~85% a követelmény egy masszív projekt esetén.)

márc. 1. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!