Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Junior webfejlesztő, karriervá...

Junior webfejlesztő, karrierváltás?

Figyelt kérdés

Üdv!


Egy e-kereskedelmi céghez szeretnék jelentkezni, min. 1 év PHP (OOP szemlélet), MYSQL, HTML tapasztalatot várnak, ami lényegében meg is van (jelenleg symfony-val ügyeskedek)


Mivel csak érettségim van, így hátrányban érzem magam a friss diplomás programozókhoz képest, fogalmam sincs az én tudásom hol van az övékhez képest


Rendelkezem 4 év tapasztalattal e-kereskedelmi területen, webáruház üzemeltetéssel foglalkoztam (az említett cég rendszerét is 2 évig kezeltem)


Tudásomhoz mérten programoztam is (scriptek, ismétlődő folyamatok automatizálása stb)


Tapasztalataitok alapján a cégeket érdekli, hogy egy programozónak van-e ismerete az adott területen? Egy junior állásnál előnyt jelenthet?



márc. 6. 20:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
85%
Dunát lehet veled rekeszteni
márc. 6. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
4%

Ez most komoly?

Ez most komoly?

Ez most komo, ko moly moly?

márc. 6. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
61%
Amíg ide írsz, más meg jelentkezik és előbb fog interjúzni.
márc. 6. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
21%
Most nem a legjobb a helyzet.
márc. 6. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:

Azt kell megértened kérdező, hogy jelenleg mindenki is self-taught programmerként akar elhelyezkedni. Diplomával is nehézzé vált már amúgy, csak hát nyilván ez tűnik a legkisebb ellenállású útnak, amíg nem szembesül azzal az ember, hogy mennyit is ér az egész a munkaerőpiacon...


Lassan 2 éve tart a post-covid leépítés. Olyan embereket raktak ki az utcára már, akik nagyon nem juniorok. Ezért van az, hogy a legtöbb junior pozi, az valójában senior pozi csak junior fizetéssel.


Majd helyre fog jönni ez a szakma is amúgy, de az irrealisztikus bérek és a fél év bootcamp után megváltom a világot álomnak vége.


Mi a mostani karriered? Erősen mérlegelendő, hogy megéri-e eldobni ezért...

márc. 6. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
27%

"Mivel csak érettségim van, így hátrányban érzem magam a friss diplomás programozókhoz képest"


Nem csak úgy érzed, hanem hátrányban is vagy.


"fogalmam sincs az én tudásom hol van az övékhez képest"


Sehol.


"Rendelkezem 4 év tapasztalattal e-kereskedelmi területen, webáruház üzemeltetéssel foglalkoztam (az említett cég rendszerét is 2 évig kezeltem)"


Ilyen erővel pék is lehettél volna 20 évig, semmi relevanciája nincs.


Ilyen paraméterekkel neked esélyed nincs elhelyezkedni.


-Egy Experr

márc. 6. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
24%
Normális cégek nem követelik meg a diplomát, mert tudják, hogy a hasznos tudással semmilyen összefüggésben nem áll. Viszont szakmai tapasztalat sajnos mindenhova kell. Az első munkahelyedet csak protekcióval szerezheted meg.
márc. 7. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
62%

#6 az expert-től távol vagy. Egy Expert (alias Senior/Staff/Principal) sokkal több alázattal rendelkezik és inkább építő kritikát mond, semmint lealázót.


Úgy látom sokat "bántottak" a munkaerő piacon. Amilyen bánás módot kaptál, olyanná válsz. Hát törd meg a sort. Jobb lesz neked is és szárnyalni fogsz. Akkor leszel expert.

márc. 7. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
74%

8.


Ez egy troll, akit kivágtak már első héten az egyetemről.

márc. 7. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
23%

"Ez egy troll, akit kivágtak már első héten az egyetemről."


Ez? Egyetemnek a közelében sem járt soha.

Egy ócska troll. Fogyelemre sem érdemes.

márc. 7. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!