Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Miért irja ki ezt a hibaüzenet...

Miért irja ki ezt a hibaüzenetet a freepasccal?

Figyelt kérdés

Bármilyen programot probálok futtatni vele, mindig ezt a hibeüzenetet kapom: \'Error: Illegal parameters: -Opentium3\'

Az biztos, hogy nem a programmal van a gond, mert direkt kiprobáltam egy olyan programmal is amit az egyik ismerősöm irt és müködik. A segitséget elöre is köszönöm.


2009. jan. 28. 21:59
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Remélem, tudsz angolul, mert ezt találtam:


"Here's how I solved the -Opentium3 problem with FPC 2.2.2 on Windows XP. Open the FPC IDE application. Open the Options menu and select Compiler... A dialog box named Compiler Switches will open. At the bottom click the v in the small box to the right of the blue bar labelled Additional compiler args. This should cause the offending -Opentium3 to be displayed in a new small dialog box. Double-click this word, and a cursor should appear, allowing you to edit this word. Change it to -OpPENTIUM3 then click OK. You should be able to compile now."

2009. jan. 28. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Előző vagyok, és bocs, mert ez lehet hogy nem is segít, de itt a link, ahol találtam:


[link]


Persze angol.

2009. jan. 28. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ, de sajnos nem tudok angolul.
2009. jan. 29. 16:52
 4/4 A kérdező kommentje:
kis szótárböngészés után sikerült megoldanom a problémát a leirásod alapján, 1000 köszönet érte mégegyszer.
2009. jan. 29. 20:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!