Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Hogy mentsem el a könyvjelzőmb...

Hogy mentsem el a könyvjelzőmből a cuccokat?

Figyelt kérdés
vagyis új gépem lesz a jövő hétvégén és nem tudom hogy mentsem el vagy hova az oldalakat hogy ne kelljen kiírnom!!!
2009. jan. 31. 16:59
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Böngésződ típusát is leírhattad volna.

Mozilla Firefoxban: Könyvjelzők/Könyvjelzők kezelése/Importálás és mentés/Mentés ezt a fájlt mondjuk elküldöd magadnak e-mailben, új gépen lemented ezt a fájlt, aztán a visszaállításnál Könyvjelzők/Könyvjelzők kezelése/Importálás és mentés/Importálás, kitallózod, és kész! Minden könyvjelződ újra a helyén. Szerintem más böngészőknél sem lehet sokkal másabb/bonyolultabb a művelet. Üdv.!

2009. jan. 31. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha Mozillád van és Thunderbird levelezőt használsz akkor ezt a progit érdemes használni: mozbackup-1.4.8-en lement minden beállítást és levelet, rendszer újra telepítés után meg vissza állítja az egészet.
2009. jan. 31. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
igen bocs nem írtam hogy mozillát használok de köszi a választ válaszokat!!!! második válaszoló! nem tudom milyen levelezőt használok,lehet hogy hülyén hangzik de tényleg nem tudom!! hol nézzem meg???
2009. jan. 31. 22:05
 4/6 A kérdező kommentje:
még annyit hogy nem tudom valamirt elküldeni se magamnak sem pedig másnak!! az miért van??már lementettem berakja az office-ba de nincs elküldés gomb!!
2009. jan. 31. 22:34
 5/6 anonim ***** válasza:

Ne elküldés gombot keress, biztos van valami külső pf-címed, Citromail vagy hasonló.


Ezt én is kipróbáltam.

Elmentettem a Dokumentumok közé, aztán Gmail-ben levelet küldtem magamnak, ugyanarra a címemre, melléklet csatolása, betallóztam az illető fájlt, küldés, és kész.


Nekem az a problémám, hogy megpróbáltam megnyitni, de a Windows nem tudja. Ekkor be kellene tallózni a Firefox-ot, hogy az nyissa meg?

2009. febr. 1. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
csak simán az email vagy citromail vagy amilyen fiókod van!!abba kell megnyitni!!! nekem már sikerült!! köszi mindenkinek!!
2009. febr. 1. 21:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!