Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Lenne egy kérdésem c#?

Lenne egy kérdésem c#?

Figyelt kérdés

Van egy véletlen számokból tömböm amibe vannak számok,és azokat a számokat összeadtam hogy hány db van belőle.

És a kérdés hogy tudom azt megcsinálni hogy egy másik tömböt hozok létre mibe a számok db számát tárolom?


2011. febr. 14. 16:37
 1/2 anonim válasza:
Nem igazán értem, hogy mi a kérdés. Van egy tömböt amit feltöltöttél véletlen számokkal. Majd összeadtad a tömb elemeit ? Akkor 1 számnak minek akarsz tömböt létrehozni?
2011. febr. 15. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
a tömböket 1,2,3,4,5 ezekkel a számokkal töltöm fel és megszámlálóm hogy melyikből mennyi van akkor kapok értékeket és ezeket szeretném beletenni egy másik tömb-be hogy megtudjam hogy melyikből van a legtöbb és ezt az utolsó tömb-ből szeretném kikérni
2011. febr. 16. 18:48

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!