Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Milyen könyvet ajánlotok JAVA...

Milyen könyvet ajánlotok JAVA programozás megtanulására, egész az alapoktól?

Figyelt kérdés
Én eddig az Együtt könnyebb a programozásról JAVA című könyvről hallottam, de azt olvastam, hogy sok benne a hiba! MIt ajánlotok?
2011. febr. 14. 22:31
 1/5 Panda Péter ***** válasza:
C-vel, C++ -szal tisztában vagy, vagy a nulláról akarsz javát megtanulni? Lehet sokkal gyorsabban menne, ha először a fent említettekbe ásnád bele magad, ha még nem tanultad.
2011. febr. 14. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ja, először eljárásorientált nyelvet gyakorolj, mint a C.

Ha ez meg van, akkor jöhet a java.

[link] Ez ugye nem a legrészletesebb, de kezdőknek elég jó.

[link]

Ugye ez se rossz :D


Aztán ha ezzel meg vagy, jöhet részletesen a Java 2 útikalauz programozóknak I és II vagy szimplán elkezdesz kódolni és szépen írod be a kérdéseket angolul googlebe java-val kapcsolatban és sokszor kapsz majd innen találatot pl [link]

2011. febr. 14. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
C-vel tisztában vagyok!
2011. febr. 14. 23:31
 4/5 anonim ***** válasza:
Akkor azokból a linkekből csemegézhetsz, a Nagy Gusztávos egy gyors kezdésnek tökéletes.
2011. febr. 15. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
2011. febr. 16. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!