Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Mit kell tennem? (többi lent)

Mit kell tennem? (többi lent)

Figyelt kérdés

Nos.Az a baj,hogy nekem a gépemen az új Microsoft Office World van meg, és nem az ,amin suliban dolgozunk.Az a hagyományos. Hol tudom beállítani a gépemen, vagy honnan tudom letölteni?

Előre is köszi !!! :))


2011. márc. 7. 19:58
 1/2 anonim ***** válasza:
Ingyen csak torrentről tudod megszerezni. Viszont van olyan program, pontosabban kiegészítő, ami az Office 2007 külsejét 2003-ra változtatja. Akkor már nem ütik annyira egymást, legalábbis külsőre. Gondolom tudod, hogy a 2007-es fájlokat a 2003-as nem ismeri fel. Tehát ha otthon olyat csinálsz, ami a suliban fog kelleni, akkor mindig Mentés 2003-as módban-t válaszd!
2011. márc. 8. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia,

Ha a 2003-as verzióra van szükséged, akkor tudok segíteni, csak légyszi írj egy privát mailt ide: e.teri@index.hu

2011. márc. 8. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!