Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Elte progmatek, akármilyen...

Elte progmatek, akármilyen tapasztalat?

Figyelt kérdés

Helo mindenkinek

Az lenne a kérdésem, hogy mennyire nehéz ez a szak.

Programozni szeretnék megtanulni, úgy érzem, ez a megfelelő választás. Tudom, hogy nagyon sokan kezdenek sokan kibuknak, de ez szerintem az alacsony felvételi-pontszámnak köszönhető(egy 340 ponttal felvett xy valószínűleg szenvedne ott), de kíváncsi lenék, hogy egy 400-420 körüli pontszámmal túl lehet-e élni).

Előre is kösz


2011. ápr. 6. 10:08
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Kösz mindenkinek a választ, szerencsére nem riasztottatok el semmitől;).
2011. ápr. 6. 17:51
 12/17 anonim válasza:

"Az lenne a kérdésem, hogy mennyire nehéz ez a szak.

Programozni szeretnék megtanulni, úgy érzem, ez a megfelelő választás."


Nagyon nehéz. Nem éri meg progmatekra menni, mert gyakorlatban hasznosítható tudást alig kapsz majd! Inkább programtervező informatikus szak, ott némileg használhatóbb tudást kapsz, nem csak papíron bohóckodtok x évig :) ja és nagyon fontos: mindenképp gyakorolj önszorgalomból is, mert maga az egyetem nem garancia semmire se!

2011. ápr. 7. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim válasza:

"Akkor jó, úgy látszik nem kell bedőlni az innen-onnan csöppent híreknek, minthogy nagyon nehéz ez a szak."


Annak nem kell bedőlni, aki azt állítja, hogy linkeskedés az egész egyetem!

2011. ápr. 7. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:
ja és a bulik miatt ne aggódj, abból mindig van bőven! :))
2011. ápr. 7. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
35%

16:24 "az IK pont az a hely, ahol szorgalmi időszakban többet tanulsz, mint vizsgaidőszakban:)"


Akkor nem egy egyetemre járunk, vagy te ahhoz az elenyésző kisebbséghez tartozol, akik 5 év alatt fogják elvégezni az egyetemet kitűnő diplomával. Szinte senki nem tanul szorgalmi időszakban, minek tanulnál? ZH előtt 1-2 nappal, legfeljebb.

2011. ápr. 7. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:

"Szinte senki nem tanul szorgalmi időszakban, minek tanulnál? ZH előtt 1-2 nappal, legfeljebb."


Nnna ezért tartunk ott, ahol tartunk...

no comment!

2011. ápr. 7. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
40%
Nem, nem ezért. Nem ezen múlik.
2011. ápr. 7. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!