Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Hogyan "törjem" fel az iskoláb...

Hogyan "törjem" fel az iskolába a netet?

Figyelt kérdés
A sulinkban csak a tanároknak van net a gépeken (iskolai hálózat). Meg van akkor is amikor engedélyezik egy adott teremben. Én egy korlátozott felhasználó vagyok Win7 oprendszeren és szinte sosincs net. Az iskolai proxy-n keresztül csatlakozik a netre (saját). Megkérdeztem a tanárt, hogy hogyan van ez megoldva és valamilyen szűréssel van állítása szerint. Hogyan lehet megcsinálni, hogy nekem is legyen internet hozzáférésem. Próbáltam már más terem ip címekkel csatlakozni, de nem sikerült. A gépeknek külön kézileg beállított ip címük van. Remélem valaki tudja a választ :)
2011. ápr. 9. 17:36
1 2
 1/15 vagyokakilehetek ***** válasza:
40%
igen én tudom de nem mondom meg. mivel én vagyok az iskola igazgatója... ülj le fiam egyes :D :D
2011. ápr. 9. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Akkor írd le melyik iskoláról van szó.
2011. ápr. 9. 17:53
 3/15 anonim ***** válasza:
Tanuld inkább a nyelvtant, mint hogy bűncselekmények elkövetéséhez várjál itt tanácsot. Csak szólok, ez nem csínytevés, amiért csúnyán néznek majd, mert ha berágnak, bíróság elé is kerülhetsz.
2011. ápr. 9. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
De légyszives ne offold már szét a témát. Adott a kérdés, normális választ kérek ha lehet.
2011. ápr. 9. 18:11
 5/15 vagyokakilehetek ***** válasza:
IP címed megvan. még 5 perc és a neved is megvan. hétfőn találkozunk az igazgatói irodában :D
2011. ápr. 9. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
TE ezt nem fogod sosem feltörni. A hacker meg nem azért van, hogy segítsen.
2011. ápr. 9. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
De esetleg valamilyen indulóponti segítseg. Hogyan kezdjem el? Mit kéne tenni?
2011. ápr. 9. 18:33
 8/15 anonim ***** válasza:
Minden gépnek egyedi MAC címe van és a routerrel be lehet állítani MAC cím alapján, hogy mely gépek csatlakozhatnak a hálózatra, de aki szuper okos az természetesen ki tudja játszani a rendszert.
2011. ápr. 9. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
De nem úgy van beállítva mivel több gépre be tudunk jelentekzni mi diákok / tanárok. Bejelentkezek a tanári gépre nincs net. Bejelentkezik a tanár van mert ő tanár. Lehet valamilyen csoportba tartozó felhasználóknak engedélyezett csak a net?
2011. ápr. 9. 20:21
 10/15 Fidel ***** válasza:
You most use Telnet, if you don't know Telnet, you are lost!!
2011. ápr. 9. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!