Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » PHP: Helyes adatok megadásakor...

PHP: Helyes adatok megadásakor megmutatatja a védett tartalmat, tovább?

Figyelt kérdés

Tehát:

HTML lapon bekérjük az adatok, majd formal a belepes.php oldalon feldolgozuk. Ha megegyeznek az adatok akkor belép a védett tartalomra, ha nem akkor pedig hibás adatok.

Egy webes admin felületet készítek, ahol nekem a védett tartalomban kellene írányítgatnom. Ha vmit akarok módosítani akkor a lap újra töltéskor elveszíti az adatokat a visgáláskor és rögtön hibás adatok.

Mit kellene csinálnom, hogy csak 1x vizsgálja be és ha megyezik akkor a védett tartalomban munkálkodja és a lap újra töltésekor ne veszenek el az adatok.

Probáltam GET-et használni de eddig még csak a POST-ot használtam.


2011. máj. 2. 16:55
 1/3 anonim ***** válasza:

Használj session-t:

[link]

2011. máj. 2. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Használj Session-t vagy Cookiekat:)
2011. máj. 2. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
cookie-t semmiképp se. Azt bárki tud magának gyártani, kimentem a kukit, átírom benne a dátumot azt örökké be vagyok lépve, vagy mi? Szóval session, a PHP-nak nagyon jó támogatása van hozzá, ráadásul rogyásig van a net tutorialokkal róla.
2011. máj. 3. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!