Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Mi a különbség a vrml meg a...

Mi a különbség a vrml meg a java programozás között? Vajon átlehet vrml-ről térni java-ra?

Figyelt kérdés
milyen programozási nyelvet használ a Blicz 3D ? A Blicz 3d-t és a blender modellezőproggit lehet ugy használni hogy pl megcsinállok vmit blenderben átteszem bliczbe és ott programozom be hogy milyen gombra mit csináljon az adott tárgy (azt eggyáltalán meg lehet javaban csinállni?)
2011. máj. 17. 23:18
 1/4 anonim ***** válasza:

Vastag kérdésre: vrml egy gusztustalan szintaxisú, böngészőpluginban futó hányás. Nem használja senki.

Java meg egy programozási nyelv, ami a JVM nevű platformon fut (Java Virtual Machine). Át lehet térni, sőt, ajánlatos áttérni, csak nem értem a kérdést, annyira nem egy terület. A VRML 3D modellezés, a Java meg általános célú programozási nyelv.

2011. máj. 18. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nemrég olvasgattam a neten és valójában az érdekelne engem h milyen programozási nyelvet használlnak a blicz 3d-ben mert youtuben láttam h hasonlít a vrlm-re és gondoltam ha megtanulom a vrlm-t akkor már nem lesz olyan nehéz a blitz-es nyelv
2011. máj. 18. 22:57
 3/4 anonim ***** válasza:
Megnéztem, semmi köze a vrml-hez. Ha a blicz-t akarod programozni, akkor tanuld meg annak a nyelvét, ilyen egyszerű.
2011. máj. 19. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
jaja már húztam le hozzá pár oktató pdf könyvet de mind angol. Valamit tudok azért angolul az alapokat ugy h remélem menni fog
2011. máj. 19. 11:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!