Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Hogyan kell trójai vírust...

Hogyan kell trójai vírust készíteni?

Figyelt kérdés
2011. máj. 20. 09:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Magas szintű programozási ismeretekkel.

Ha már ezt kérdezed, szvsz térj vissza témára pár év múlva, ha már programozónak nevezheted magad.

2011. máj. 20. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 VODKA0710 ***** válasza:

Ha a programozás nem megy, ez meg nagyon kéne, akkor próbálj már meglevő trójaikat használni. A progenic.com toplistáján van rengeteg ilyen témával foglalkozó fórum, ahol lehet egész jó trójaikat meg cryptereket is találni. A hátrányuk csak az, hogy a megjelenés után 3-4 nappal már az összes vírusírtó felismeri. Ezzel szemben, amit te írsz, azt ha kis körben terjeszted el, szinte 0% esély van a felismerésre. Mivel ugye mindegyiktől külömbözik.

Még valami: angol tudás mindenképp szükséges, magyarul nem találsz ilyeneket.

2011. máj. 20. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
van egy virus maker nevű progi ahol még azt is belőheted hogy mit tegyen tönkre a gépen de szerintem ezzel ne játsz mert könnyen megütheted a bokádat :)
2011. máj. 21. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 tabaki ***** válasza:
Hogyhogy KELL?
2011. máj. 24. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
TRÓJAI VÍRUST??? Úgy ahogy alma körtét bmeg :D
2011. máj. 27. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
remélem szétbaszódik a géped :)
2011. jún. 16. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Egy virtuális gépet akartam szétbaszni, sikerült is a virus makerrel!:)Köszönöm s segítséget.Am meg a C-t akartam formázni, csak nem engedte sajna.:( xd
2011. jún. 16. 15:17
 8/13 anonim ***** válasza:
Másolt trójaival sokra nem mész, mert fennakad a vírusirtókon. Anno gyártottam egyet teljesen önmagamtól, és a vírusirtóm azt is kiszűrte.
2011. jún. 17. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Nem tettem fel vírusírtót. :)
2011. jún. 17. 11:42
 10/13 anonim ***** válasza:
És? Miért készítesz trójait, ha magad ellen veted be?
2011. jún. 18. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!