Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Milyen egy igazi kocka,...

Milyen egy igazi kocka, ismertek ilyet?

Figyelt kérdés
2011. máj. 22. 16:10
1 2
 1/20 legendavagyok01 ***** válasza:
100%
2011. máj. 22. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
34%
ja ismerek sajna, vmi hihetetlenül unalmas emberek, semmiről nem tudnak beszélni csak a játékokról...még a viccük is ezekhez kapcsolódik. Ezek az emberek unalmasak, sablonosak, a valódi életben egy nagy 0-ák, semmit sem tudnak elérni, ezért egy álomvilágba menekülnek...
2011. máj. 22. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
69%

"Hülye kocka, mindig a gép előtt ül...nah megyek beülök a fedélzeti számítógépes autómba, ,belövöm a gps-t, felhívom a havert az androidos telcsimen, hogy este megyünk bulizni és vegyen fel pénzt az ATMből,de majd facebookon a részleteket..."


Pár ilyen "kocka" ember miatt tartunk ma ott ahol.


Amúgy én is ismerek pl olyan embereket akik nullák, tahó bunkó ostoba parasztok, ,és elmentek futballozni. Ezek mégrosszabbak.

2011. máj. 22. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 VODKA0710 ***** válasza:
100%
Bill Gates, Steve Jobs, Mark Zuckerberg, Larry Page, Sergey Brin. Google. Miattuk tartunk ott ahol?
2011. máj. 22. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Előzőnél a pont. És képzeld, ha ezek az emberek el is értek volna valamit az életben...
2011. máj. 23. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
63%

" 'Hülye kocka, mindig a gép előtt ül...nah megyek beülök a fedélzeti számítógépes autómba, ,belövöm a gps-t, felhívom a havert az androidos telcsimen, hogy este megyünk bulizni és vegyen fel pénzt az ATMből,de majd facebookon a részleteket...'


Pár ilyen "kocka" ember miatt tartunk ma ott ahol.


Amúgy én is ismerek pl olyan embereket akik nullák, tahó bunkó ostoba parasztok, ,és elmentek futballozni. Ezek mégrosszabbak."


Te komolyan ennyie segg hülye vagy?


Mindig a gép előtt ül, ok. Nincs kifogás. DE


Fedélzeti számítógépes autó? Na ezzel mi bajod van?

Hogy esetleg már be lehet őket programozni, hogy csökkentsék a balesetek lehetőségének esélyét? Hogy van bennük GPS szóval nem kell órákkal tovább keresgélni, és nem használsz fölösen benzint? Esetleg kiírja hogy milyen sebességen mennyit fogyasztasz átlagban, így tudni fogod mikor megy a kocsid a leg optimálisabban?


Androidos telefon? Ó, hogy fáj, hogy az ember halad a korral. Igazad van. Maradni kellett volna a 3210-es nokiánál.... Nekem is androidos telefonom van, és nem azért mert menő akarok lenni, hanem mert ténylegesen szükségem van rá. Barátnőmmel csak így tudunk kapcsolatban lenni. Illetve teljesen támogatom az Open Source-ot, és nem fogom az alma kizsákmányolását támogatni. A windows-ban nem bízom, a többi meg már le van maradva.....


Vegyen fel pénzt az ATM-ből?????? A 43 éves anyám is az ATM-ből vesz fel pénzt, és ő aztán nagyon nem kocka.... Sőőőt, Hogy a francba szerzel máshogy készpénzt? Ha nem fizikai munkát csinálsz?


A facebook meg hozzá tartozik korunk tömeg komunikációjához. Ez van. Ha nem tetszik nem kell szeretni, de erre ugyan csak fel tudnám hozni példaként az anyámat illetve a sok csaj ismerősömet, akik rohadtul nem kockák, még is ott dumálnak meg egy csomó mindent....


Igazad van. Tényleg szar kocka dolgok ezek...Pfúj. Undorító. Az egész technológia az Ördög találmánya, és csak kiszippantják a lelkünket.


Végre, valaki ak ezzel egyet ért.....

2011. jún. 8. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Istenem, te idióta, ostoba vadbarom...nem is folytatom.

Informatikus vagyok, androidos telefonnal, fedorával dolgozom, GPS-sel logolom a bicikliutaimat és bankkártyával fizetek ahol tudok.

És most olvasd el és könyörgöm értsd meg amit írtam.


Csak egy hint:

Elnézést, hogy feltételeztem rólad hogy ismered mi az a szarkazmus.

2011. jún. 11. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Upsz. Igazad van. En kerek elnezest. Valoszinu az elotted valaszolo mar kicsit elboritotta az agyamat...
2011. jún. 12. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Saját magam

:D

2011. jún. 14. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem még mindig jobb kockának lenni mint holt részegen/netalán belőve 13-14 évesen az utcán heverni.

+nekem nem teljesen tiszta az "igazi kocka" fogalma.ez kit is takar?aki reggel fölkel power gomb on és egész nap nyomja még éjfélkor,hajnalban is?Vagy aki elmegy iskolába,megtanul/tanulgat :D gépezik aztán TV és alvás?Vagy aki nem jár szórakozni de nem azért mert nincs kedve hanem mert nem hívják és gép előtt ül?

Szal pontosíthatna vki.

2011. jún. 14. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!