Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Ki ért a PCSX2-höz és annak a...

Ki ért a PCSX2-höz és annak a beállításához?

Figyelt kérdés
2011. jún. 15. 19:40
 1/1 anonim ***** válasza:

Nagyon régen használtam,részletes le írást nem tudok adni.


De nagy vonalakban arról van szó hogy szükséged van úgy nevezett "pluginokra" a hanghoz,képhez,irányításhoz és a DVD olvasóhoz...Ezek lényegében egy fajta "vezérlőként" működnek az emulátor és a számítógép között.

Például az emulátor önmagában nem képes kommunikálni a számítógéped DVD olvasójával,hang kártyájával,videó kártyájával.Ezért van szükség ilyen pluginokra amiken keresztül az emulátor képes kommunikálni a géped eszközeivel.


Itt találsz párat:

[link]


Saját felelősségre töltsd le,nem tudom hogy vírusosak-e.


Általában ezeket a pluginokat (.dll) fájlokat az emulátor "plugin" könyvtárába kell másolnod majd az emulátor beállításaiban ki választani őket és beállítani...Nah ez nagyon nehéz feladat,eltalálni a géped számára megfelelő beállításokat illetve megtalálni az eszközeid számára megfelelő pluginokat..Én majd 2 hónapig szórakoztam vele mire sikerült egyáltalán el indítanom a Tekken5-öt de nem volt valami játszható..Azóta lehet már jobb lett és majd 2 éve próbáltam.


Ezen túl szükságed van PS2 Bios-ra..Ez alapvetően illegális,de torrent oldalakon be tudod szerezni.

Például itt van ez amit most hírtelen találtam:


*****


Ezt is saját felelősségre töltsd le,nem tudom hogy valóban PS2 biost tartalmaz a letöltés vagy csak vírus.


A bios-t (.bin) fájlt általában az amulátor "bios" könyvtárába kell másolni majd az emulátor beállításaiban kiválasztani.

Konkrétan nem tudom meg mondani mit hogyan állíts be..Nem olyan egyszerű a dolog.Minden konfigon más és más beállítások,más és más pluginok válnak be.Ezt neked kell ki tapasztalni,esetleg fórumokon utána nézni hogy kinek milyen beállítások,pluginok váltak be hasonló PC konfigon mint a tied...


Sok sikert.



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2011. jún. 16. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!