Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Windows 7-ben hol lehet...

Windows 7-ben hol lehet megnézni, hogy milyen fajta és milyen erős a grafikus kártya (video kártya)?

Figyelt kérdés
2011. jún. 27. 16:22
 1/7 P.O.C. ***** válasza:

Az eszközkezelőben, vagy a video driver keretprogramjában.

De ott marha kevés információt kapsz.


Viszont a GPU-Z pont erre való és ingyenes:

[link]

2011. jún. 27. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
start menü keresőjébe beírod, h dxdiag, nyomsz egy entert, felső lapfüleken képernyő...
2011. jún. 27. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

[link]


ezt dobta ki. sajnos szlovák. szlovákul meg egy kukkot sem értek xDMost itt mit kellene néznem? xD bocs...hülye vagyok az ilyenhez...

2011. jún. 27. 17:22
 4/7 P.O.C. ***** válasza:

Semmit, sz*r Intel chipsetes IGP. Az ilyen kártya irodai gépekbe való, még a HD filmekre sem alkalmas ez a széria.

Vagyis úgy értem, ezen a video adapteren nincs már tovább mit nézni...

2011. jún. 27. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
simán lehet rajta akármilyen filmet nézni
2011. jún. 28. 13:32
 6/7 P.O.C. ***** válasza:

Az én egyik régebbi gépesemen is ez az IGP van, és biza az 1080p -sek már elég csúnyán szaggatnak rajta. De ha neked játssza örülj neki.

Viszont a játékokkal már tuti nem lesz ilyen szerencséd.

2011. jún. 28. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
ma jön az ismerősöm,aki ilyenekkel foglalkozik, és átnézi az egész gépet,h érdemes-e megvenni...
2011. jún. 28. 13:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!