Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Honlapomra szeretnék egy...

Honlapomra szeretnék egy olyan részt ami egyfolytában tudom frissíteni, mi erre a legjobb megoldás, RSS?

Figyelt kérdés
Arra gondolok hogy gépen megnyitok egy programot ott beírok valamit és azt "kiposztolja" az oldalamra. Tehát valami saját RSS csatornát vagy valamilyen blogszerű megoldást.
2011. jún. 27. 19:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Sztem legyen egy webservice interfésze a honlapodnak, amin a proggiddal tudsz "frissítéseket" küldeni. ASP.NETben könnyű ilyet csinálni. Ha phpt használsz, akkor sztem elég egy sima kamu php file, ahova felpostolhatod az új tartalamt (persze authentikációrl ne feledkezz meg)
2011. jún. 27. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem vagyok benne biztos, de mintha halottam volna h a wordpress tud ilyet!
2011. jún. 29. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Az nem lenne megoldás hogy csinálnék 1 RSS Feedet. bár nem tudom hogy működik a frissítése.?


Köszönöm az elsőnek a leírást, de annyira még nem vagyok a szakmában hogy az egészet megértsem.(esetleg leírnád egyszerűbben?)

2011. jún. 30. 09:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!